University of Wales
Zdrowie i opieka społeczna DipHE
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Kurs zapewnia przegląd połączonego sektora zdrowia i opieki oraz oferuje możliwości wejścia na rynek pracy w różnych rolach. Osoby w różnym wieku, z różnym doświadczeniem i na różnych stanowiskach wykorzystują ten kurs do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w dziedzinie zdrowia i opieki.

Poprzedni studenci wykorzystali ten stopień, aby uzyskać dostęp do ról w sektorze publicznym (na przykład opieka, zasoby ludzkie, mieszkalnictwo i środowisko, role oparte na edukacji lub szkoleniach lub rzecznictwo), sektorze prywatnym (agencje, role pracowników wsparcia, administracja i zarządzanie) lub trzecim sektorze (pozyskiwanie funduszy, koordynacja lub role wsparcia). Poprzedni studenci wykorzystali również ten kurs jako platformę do dalszych studiów w celu uzyskania kwalifikacji pracowników socjalnych, psychologów i wykładowców lub przejścia na studia magisterskie.

Oferujemy dostęp do kluczowych organizacji i osób w sektorze zdrowia. Zapewniamy również wysoki poziom wsparcia akademickiego na całym uniwersytecie, aby pomóc wzmocnić Twoje umiejętności akademickie.

**Oceny obejmują:** eseje, egzaminy, raporty, prezentacje, refleksje, debaty, krytykę polityki i profesjonalne portfolio. Zostaniesz poproszony o wykorzystanie technologii informacyjnej, komunikacji i umiejętności organizacyjnych w swoich zadaniach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Social Care, DipHE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i opieka społeczna DipHE

Irlandia £9000 Rok 1

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

Swansea Business Campus

Pielęgniarstwo i profesjonalna opieka zdrowotna CertHE
(University of Wales)