Southampton Solent University
Wychowanie fizyczne i sport szkolny - część etatu MA (PG)
Southampton Solent University - Southampton Solent University

Program MA Physical Education and School Sport pomoże Ci rozwinąć wiedzę akademicką i umiejętności praktyczne, które stanowią podstawę kariery w wychowaniu fizycznym i sporcie młodzieżowym. Jako absolwent tego programu będziesz w stanie wykorzystać badania do krytyki praktyki w wychowaniu fizycznym i sporcie młodzieżowym, ulepszając praktykę.

W trakcie kursu rozwiniesz dogłębną wiedzę na temat nauczania i uczenia się w środowisku wychowania fizycznego i sportu szkolnego, a także krytycznie przeanalizujesz odpowiednie polityki dotyczące sportu młodzieżowego i edukacji, które kształtują obecną praktykę.

Będziesz zachęcany do refleksji i rozważenia kwestii społecznych, kulturowych i etycznych, które mają wpływ na politykę i praktykę w zakresie wychowania fizycznego. Opierając się na dowodach z badań, będziesz w stanie kształtować praktykę i opracowywać strategie angażowania młodych ludzi w nowy i innowacyjny sposób.

Jako student studiów magisterskich będziesz także studiować metody badawcze i zastanawiać się nad sposobami oceny własnej praktyki zawodowej, a także praktyki innych. Rozwiniesz techniki "badania" uczniów lub młodych ludzi, zapewniając im głos.

Program nauczania opiera się na nauczaniu opartym na badaniach, a zespół jest aktywny badawczo, pracując z młodymi ludźmi na stanowiskach związanych z wychowaniem fizycznym i coachingiem. Otrzymasz wsparcie w zakresie syntezy informacji z różnych źródeł, stając się praktykiem świadomym dowodów.

Podczas kursu będziesz pracować nad scenariuszami i studiami przypadków, aby zapewnić angażujący program nauczania, co pomoże ci zrozumieć kontekst, w którym realizowane jest wychowanie fizyczne, sport młodzieżowy i szkolny.

Twój końcowy projekt badawczy, napisany w formie opublikowanej pracy, będzie miał na celu wykorzystanie istniejącej wiedzy akademickiej w wybranym przez Ciebie obszarze. Będziesz także w stanie dostosować kurs do własnych ambicji zawodowych, wybierając tematy w ramach modułów i odpowiednio dostosowując oceny. Nauczanie oparte na badaniach jest osadzone w Solent i jest kluczowym elementem programu nauczania na tym programie magisterskim.

Ten kurs jest przeznaczony dla:.

Studenci, którzy studiowali sport, wychowanie fizyczne lub edukację, będą odpowiedni do tego programu. Doświadczenie w pracy w szkołach lub z młodymi ludźmi w sporcie lub coachingu będzie korzystne.

• Foundation / Pathway Courses

Pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie sponsorować studentów zagranicznych, którzy wymagają wizy studenckiej na kursach w niepełnym wymiarze godzin ze względu na przepisy UKVI.

Solent University oferuje szereg stypendiów, które zapewniają pomoc finansową lub znoszą opłaty za naukę lub zakwaterowanie. Każde stypendium ma określone kryteria kwalifikowalności. Sprawdź nasze strony stypendiów, aby dowiedzieć się więcej.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Physical Education and School Sport - Part Time, MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**- Dyplom z wyróżnieniem na poziomie 2:1 lub wyższym w pokrewnej dyscyplinie**

Wymagania językowe

Kandydaci, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, będą musieli wykazać się zatwierdzonym poziomem biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Uzgodnione minimalne wymagania dla tego kursu to:

• IELTS minimum 6.0 ogólnie z minimum 5.5 w każdym pojedynczym elemencie.

• TOEFL IBT 92 z co najmniej 22 punktami z pisania i co najmniej 20 punktami z czytania, słuchania i mówienia.

• Test języka angielskiego Duolingo - łącznie 115 punktów z minimum 100 w każdym elemencie.

lub równoważny

Kwalifikacje są sprawdzane przed rejestracją, a studenci zagraniczni muszą przynieść swoje oryginalne certyfikaty lub poświadczone kopie, gdy przyjeżdżają na studia na Uniwersytecie.

Czesne Wychowanie fizyczne i sport szkolny - część etatu MA (PG)

Anglia £3950
Irlandia Północna £3950
Szkocja £3950
Walia £3950
Channel Islands £3950

.

Pozostałe koszty na rok 2024/25 wynoszą:

Koszty obowiązkowe

Studenci są zobowiązani do przeprowadzenia kontroli rejestrów karnych DBS w ramach rejestracji. Jest to obowiązkowe i płatne przez studenta w wysokości 60 GBP. Kontrola DBS jest organizowana przez Uniwersytet.

Koszty opcjonalne

Dodatkowe kwalifikacje National Governing Body (NGB): Ceny różnią się.

Rankingi Southampton Solent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 11 rankingi uniwersytetów Southampton Solent University

O Southampton Solent University

Southampton Solent University został założony w 1855 roku w centrum miasta Southampton, w południowo-wschodniej Anglii. Ten instytut rozpoczął swoje istnienie w 1856 roku jako prywatna szkoła artystyczna, i od tego czasu rozwinął się w jeden z najważniejszych fundamentów szkolnictwa wyższego w Southampton. Znajduje się tak centralnie, studenci są wygodnie w odległości spaceru od różnych udogodnień w mieście. Mimo to, uniwersytet zapewnia wystarczająco dużo udogodnień dla studentów, aby uzyskać wszystko, czego potrzebują na miejscu, w tym szczególnie aktywne biuro Student Union, Student Hub dla kariery lub nawet osobistych porad, jak również wiele popularnych restauracji.

Lista 203 kursów licencjackich i magisterskich Southampton Solent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Southampton Solent University

• Students perspectives of living in Southampton
  • What our postgraduate students thought of their time at Solent