Loughborough University of Technology
Badania w naukach społecznych (Sport i Exercise Science) MSc
Loughborough University of Technology - Loughborough University of Technology

Nasz MSc Social Science Research (Sport and Exercise Science) zapewni Ci kompleksowy przegląd kluczowych metodologicznych i filozoficznych debat, które kształtują nauki społeczne.

Program jest zaprojektowany tak, aby wyprodukować absolwentów z rygorystycznymi umiejętnościami badawczymi i analitycznymi, którzy są dobrze przygotowani do bycia wysokiej klasy badaczami w wybranej przez siebie dziedzinie.

Zdobędziesz zrozumienie kluczowych epistemologicznych i ontologicznych debat, które tworzą ramy badań w naukach społecznych, jednocześnie rozwijając zaawansowaną wiedzę na temat metodologii, procesów, projektów i praktyk związanych z badaniami w naukach społecznych.

Zdobędziesz dogłębne szkolenie w prowadzeniu i zarządzaniu badaniami, od ich rozpoczęcia do zakończenia, a także zbadasz i zastanowisz się nad swoimi rozwijającymi się umiejętnościami badawczymi w kontekście twoich obszarów zainteresowań badawczych. W szczególności będziesz w stanie zastosować swoje nowe umiejętności i wiedzę w kontekście badań nad sportem, ćwiczeniami i naukami o zdrowiu, czerpiąc z wiedzy jednego z wiodących światowych centrów eksperckich w tej dziedzinie.

Badania w ramach Szkoły Sportu, Ćwiczeń i Nauk o Zdrowiu są multidyscyplinarne, czerpiące z pełnego spektrum nauk przyrodniczych i społecznych, i skupiają się na kwestiach współczesnego zainteresowania na poziomie międzynarodowym, krajowym i lokalnym. Angażujemy się w silne partnerstwa z wiodącymi szkołami, instytutami i uniwersytetami na całym świecie w dziedzinie badań nad sportem, ćwiczeniami, edukacją, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Szeroki zakres tych badań doprowadził do postępów w leczeniu zaburzeń odżywiania; lepszego zrozumienia skutków siedzącego trybu życia i korzyści płynących z aktywności fizycznej; wsparcia akademickiego w doskonaleniu trenerów sportowych; doradztwa dla międzynarodowych organizacji sportowych i rządów w zakresie polityk i procedur; doradztwa i wsparcia dla elitarnych sportowców (zarówno pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych) w osiąganiu ich pełnego potencjału oraz wykorzystania ćwiczeń fizycznych w leczeniu chorób.

Ostatnie projekty badawcze obejmowały: prawa człowieka w sporcie; poziom reprezentacji BAME w kierownictwie i trenerce piłki nożnej; ochronę w sporcie, wokół sportu i poprzez sport oraz Sport For A Better World? - społeczno-naukowe badanie sektora Sportu dla Rozwoju i Pokoju (SDP).

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
    • MSc Media and Cultural Analysis, BSc Business and Management
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Social Science Research (Sport and Exercise Science), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Loughborough University of Technology w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Loughborough University of Technology

O Loughborough University of Technology

Założony w 1909 roku, Loughborough University znajduje się w mieście o tej samej nazwie, położonym pomiędzy Leicester i Nottingham. Uniwersytet działa z dwóch odrębnych kampusów, z jednym w Loughborough, a drugi w Londynie. W głównym kampusie Loughborough studenci mają dostęp do nowoczesnych udogodnień, takich jak zaawansowane laboratorium badawcze SSEHS, Biblioteka Pilkington oraz liczne przekąski i restauracje na terenie kampusu.

Lista 234 kursów licencjackich i magisterskich Loughborough University of Technology - Katalog Kursów

Skład uczniów Loughborough University of Technology

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Loughborough University of Technology według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Loughborough has the Best Student Experience in the UK
  • Why study a postgraduate degree with Loughborough University?
  • Exchange students’ experiences of studying at Loughborough University School of Business & Economics
  • Ask our students - Postgraduate Virtual Open Day
  • One word to describe the Loughborough University experience
  • Vlog: Q&A with Loughborough University students