South Gloucestershire and Stroud College
Projektowanie i rozwój gier komputerowych FdSc
South Gloucestershire and Stroud College - South Gloucestershire and Stroud College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Computer Games Design and Development FdSc i innych kursach Informatyka na South Gloucestershire and Stroud College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Informatyka .

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Ten stopień Foundation ma na celu rozwinięcie Twojego zainteresowania projektowaniem i tworzeniem gier do profesjonalnego poziomu, tak abyś mógł pracować w branży gier, jednym z największych, najbardziej zróżnicowanych i dynamicznych sektorów zatrudnienia na świecie.

Na poziomie 4 będziesz dzielić trzy z czterech modułów ze studentami FdA Game Art. Dzięki temu poznasz podstawy projektowania gier, riggingu, animacji i modelowania 3D. Czwarty moduł rozpoczyna twoją specjalizację od podstaw silników gier.

Na poziomie 5 będziesz dzielić trzy moduły z programem FdA Game Art (nowe technologie, praktyki zawodowe i zaawansowane modelowanie 3D), a także zagłębisz się w silniki gier, interfejsy użytkownika i implementację dźwięku w grach.

Program FdA Games Design and Development umożliwi ci specjalizację w modułach koncentrujących się na technikach, oprogramowaniu branżowym i praktykach zawodowych, które pomogą ci rozwinąć się w projektanta i / lub programistę gier, gotowego do dołączenia do branży w studiu lub jako freelancer.

Program został również zaprojektowany tak, aby umożliwić pewien stopień współpracy z innymi programami, takimi jak kursy produkcji medialnej i odnoszący sukcesy klaster specjalistycznego makijażu.

Centrum Uniwersyteckie WISE opracowało również własne studio gier, Get Kraken Games @UCWISE, które zapewni Ci różnorodne możliwości uczestniczenia w prawdziwych projektach, dodatkowo zwiększając Twoje umiejętności specjalistyczne, a także profesjonalizm i umiejętności interpersonalne.

Możesz również rozszerzyć ten stopień Foundation do pełnego stopnia licencjata tutaj w Centrum Uniwersyteckim WISE, "doładowując" do naszego nowego rocznego BA (Hons) w Game Art and Production (poziom 6).

Jeśli uwielbiasz uprawiać sport, możesz kontynuować grę na elitarnym poziomie podczas studiów. Nasze dobrze zorganizowane programy Akademii Sportu prowadzone przez profesjonalnych trenerów zapewniają trening, siłę i kondycję, terapię sportową i jedne z najlepszych obiektów sportowych w południowo-zachodniej Anglii, w naszym kampusie WISE w Bristolu. Aby aplikować, skopiuj i wklej poniższy link do przeglądarki i wypełnij formularz zgłoszeniowy:.

.

• MOŻLIWOŚCI DLA ABSOLWENTÓW:
  • Projektant gier
  • Programista gier
  • Producent gier
  • Modelarz 3D
  • Artysta techniczny
  • Projektant UI/UX
  • Projektant/redaktor poziomów
  • Tester Q/A

**Opracowania, zadania praktyczne i prezentacje**

Minimalna wymagana taryfa UCAS

We recognise the individual nature of each application and our typical offer should be viewed as a guide. SGS welcomes interest from applicants who may not have the standard entry requirements. We will consider evidence of your relevant personal, professional or educational experience where it demonstrates an ability and potential to succeed on the course. Please include details of any relevant experience in your application. If English isn't your first language you will need to undertake an IELTS qualification achieving an overall grade of 6 with no less than 5.5 in any band (or equivalent) GSCE requirements: GCSE English and Maths grade C or 4. We will consider GCSE Maths grade D

Wymagania kwalifikacyjne

Przyjmujemy aplikacje od studentów zagranicznych i z UE oraz akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji. Będziesz musiał wziąć następujące kwalifikacje z języka angielskiego w ramach procesu wizowego: IELTS (Academic) - Ogólny wynik 6.0 z nie mniej niż 5.5 w każdym komponencie Kiedy myślisz o studiowaniu za granicą, ważne jest, abyś zrozumiał wszystkie związane z tym koszty. Ważne jest, aby zaplanować budżet na studia przed opuszczeniem kraju ojczystego i zorganizować wszystkie fundusze na czesne i koszty utrzymania. Kliknij ten link, aby uzyskać więcej informacji na temat wymogów wizowych: https://www.gov.uk/student-visa
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Games Design and Development, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Projektowanie i rozwój gier komputerowych FdSc

Irlandia £7995 Rok 1
Irlandia £8500 Rok 1

• Rok 2

O South Gloucestershire and Stroud College

South Gloucestershire and Stroud College to instytucja oferująca kształcenie ustawiczne i wyższe, znajdująca się w regionie South Gloucestershire w Anglii.

Lista 25 kursów licencjackich i magisterskich South Gloucestershire and Stroud College - Katalog Kursów

Skład uczniów South Gloucestershire and Stroud College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na South Gloucestershire and Stroud College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

University Centre WISE (UCWISE)