South Devon College
Gry i projektowanie interaktywne FdA
South Devon College - South Devon College

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Ten podstawowy stopień koncentruje się na technicznym i artystycznym wykorzystaniu cyfrowych technologii interaktywnych do tworzenia gier i aplikacji mobilnych. Zapewnia Ci dostęp do szerokiej gamy oprogramowania do projektowania i tworzenia interaktywnych treści na wielu platformach.

Kodowanie komputerowe stanowi integralną część kursu, zapewniając techniczne podstawy dla dynamicznego projektowania artystycznego. Będziesz mieć możliwość specjalizowania się w projektowaniu gier lub tworzeniu aplikacji i stron internetowych w miarę postępów w kursie.

Kurs opiera się zarówno na teoretycznych, jak i praktycznych aspektach interaktywnego projektowania, które rozwiną twoje umiejętności we współczesnych praktykach branżowych i technologiach. Oznacza to, że gdy ukończysz studia, twoja wiedza i umiejętności będą mogły być bezpośrednio przeniesione na obecne stanowiska w sektorze kreatywnych mediów.

Poziom 4 (rok 1 dla studentów studiów stacjonarnych) rozwija podstawową wiedzę i zasady związane z sektorem przywództwa przygodowego, na przykład zasady i filozofię przywództwa przygodowego oraz psychologię outdooru.

Poziom 5 (rok 2 dla studentów studiów stacjonarnych) rozwija podstawy zrozumienia z poziomu 4, aby wspierać rozwój bardziej krytycznych umiejętności myślenia, takich jak analiza wpływu sektora przygodowego oraz przyszłych trendów i możliwości.

Kurs w pełnym i niepełnym wymiarze godzin rozpoczyna się we wrześniu.

Nasi studenci mają możliwość pracy nad kwalifikacjami BCU 2 i 3 Star, UKCC Level 1 Coach, Mountain Leader i Single Pitch Award podczas studiów. Zapewnia to szeroki zestaw umiejętności, który zaoferuje Ci różnorodne możliwości po ukończeniu studiów.

Oceny i czas na naukę

Dla każdego modułu przewidziane są dwie oceny formalne lub sumatywne. Metody oceny mogą obejmować egzaminy pisemne i szereg prac zaliczeniowych, takich jak eseje, raporty, portfolio, wyniki, prezentacje i projekty. Oceny z ocen formalnych liczą się do oceny twojego modułu. Oprócz formalnych ocen w trakcie modułów studiów będą przeprowadzane oceny rozwojowe (formatywne), które pomogą ci w lepszym zrozumieniu twoich postępów. Większa część kursu jest oceniana na podstawie prac zaliczeniowych, a także praktycznych zgłoszeń i prezentacji.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Games and Interactive Design, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Gry i projektowanie interaktywne FdA

O South Devon College

South Devon College jest dużym dostawcą usług edukacyjnych, posiadającym 9 kampusów w rejonie Torbay, w południowo-zachodniej Anglii. Kandydaci mogą spodziewać się tradycyjnych ścieżek A-level, które prowadzą na uniwersytet, jak również szerokiego wyboru kursów zawodowych, które obejmują od opieki nad zwierzętami do inżynierii i wiele innych. Dodatkowe oferty South Devon College obejmują praktyki zawodowe, kształcenie dorosłych i Sixth Form Education oraz programy University Centre.

Lista 19 kursów licencjackich i magisterskich South Devon College - Katalog Kursów

Skład uczniów South Devon College

Projektowanie i rozwój gier komputerowych FdSc
(South Gloucestershire and Stroud College)