Royal Welsh College of Music and Drama
Zarządzanie sztuką (część etatu) MA
Royal Welsh College of Music and Drama - Royal Welsh College of Music and Drama

Dzięki ukierunkowaniu zawodowemu nasze szkolenie w zakresie zarządzania sztuką wyposaża Cię w umiejętności i doświadczenie potrzebne do kariery w sektorze kreatywnym. Zatrudnialność jest w centrum programu i współpracujemy z ponad trzydziestoma organizacjami partnerskimi, a także z naszym własnym unikalnym centrum sztuki i środowiskiem konserwatorium, aby zaoferować wysokiej jakości, mentorowane możliwości uczenia się w miejscu pracy. Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani przez branżę. Od 2013 r. program utrzymał 100% progresji na stanowiska branżowe we wszystkich dyscyplinach zarządzania sztuką.

Dostępne są trzy specjalistyczne ścieżki:

• Ogólne zarządzanie sztuką
  • Produkcja kreatywna
  • Zarządzanie orkiestrą

.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Arts Management (Part-Time), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle wymagania wstępne obejmują dyplom z dowolnego przedmiotu. Kolegium rozpatruje również wnioski od osób pracujących w branży artystycznej, zwykle z co najmniej dwuletnim odpowiednim doświadczeniem. Oczekuje się, że wszyscy kandydaci będą w stanie wykazać się dobrym zrozumieniem zawodów związanych z zarządzaniem sztuką. Ostateczny wybór dokonywany jest na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Czesne Zarządzanie sztuką (część etatu) MA

Irlandia £6200 Rok 1

Wszystkie opłaty za naukę podlegają corocznym zmianom i zazwyczaj są podwyższane.

O Royal Welsh College of Music and Drama

Royal Welsh College of Music & Drama to uczelnia artystyczna o statusie konserwatorium, znajdująca się w stolicy Walii, Cardiff. Studenci studiów licencjackich mają możliwość studiowania takich przedmiotów, jak jazz, aktorstwo i zarządzanie sceną pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli, z których każdy ma za sobą intensywną pracę w swojej dziedzinie. Studenci, którzy zamierzają studiować na poziomie podyplomowym, mają do wyboru niezwykle szeroki wachlarz przedmiotów. Niezależnie od tego, co zamierzasz tu studiować, Royal Welsh College of Music and Drama cieszy się zasłużoną reputacją w branży i przygotowuje wszystkich swoich studentów do wyjątkowych standardów.

Lista 22 kursów licencjackich i magisterskich Royal Welsh College of Music and Drama - Katalog Kursów

• Interview with RWCMD's MA Arts Management Students
  • First Impressions

Royal Welsh College of Music and Drama