Royal Veterinary College University of London
One Health: Ekosystemy, ludzie i zwierzęta MSc (PG)
Royal Veterinary College University of London - Royal Veterinary College University of London

Wiele chorób zakaźnych może przenosić się między zwierzętami i ludźmi, podczas gdy produkcja żywności, dieta ludzi i stabilność społeczności są zagrożone przez choroby, które infekują zwierzęta gospodarskie i dzikie. Pojawiające się weterynaryjne choroby zakaźne i choroby ludzi, takie jak wysoce zjadliwe wirusy ptasiej grypy, podkreślają zagrożenie stwarzane przez te kwestie.

Podejście "Jedno zdrowie" uznaje związek między zdrowiem i chorobą na styku ludzi, zwierząt i środowiska i stało się ważnym punktem zainteresowania zarówno w naukach medycznych, jak i weterynaryjnych. Promuje ono traktowanie zagrożeń dla zdrowia jako "całości społeczeństwa" i systemową zmianę perspektywy w zarządzaniu ryzykiem.

Jeśli interesujesz się One Health i kontrolą chorób zakaźnych (szczególnie w krajach rozwijających się), to ten wyjątkowy kurs może być dla Ciebie. Przyjmujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem w zakresie zdrowia publicznego, nauk weterynaryjnych, nauk o zwierzętach lub nauk biologicznych, nauk społecznych i środowiskowych, ekologii i zdrowia dzikiej przyrody. Jeśli jesteś zainteresowany tą dziedziną, ale nie masz odpowiedniego wykształcenia, porozmawiaj z dyrektorami kursów, którzy mogą rozważyć takie przypadki indywidualnie.

Kurs jest prowadzony wspólnie przez RVC, University of London oraz London School of Hygiene and Tropical Medicine (LSHTM).

**Czego się nauczę?

Kurs zapewni Ci:

• Wszechstronne podstawy dotyczące zasad chorób w kontekście systemów społeczno-ekologicznych, globalnego zdrowia i bezpieczeństwa żywności.
  • Wiedza i umiejętności w odniesieniu do metodologii One Health, interakcji transdyscyplinarnych i stosowania podejścia systemowego.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie:

• Zrozumienie koncepcji One Health i podejście do rozwiązywania problemów przy użyciu metodologii transdyscyplinarnej.
  • Zrozumienie pochodzenia, kontekstu i czynników wywołujących choroby zakaźne na styku ludzi, zwierząt i środowiska.
  • Ocenić wpływ infekcji wywołanych przez wielu żywicieli na zdrowie i ekonomię ludzi, zwierząt i ekosystemów bezpośrednio lub pośrednio, poprzez żywność, wektory chorób lub środowisko.
  • Rozwijaj podejście systemowe One Health do złożonych kwestii związanych z chorobami w zakresie monitorowania, nadzoru, diagnostyki, zapobiegania i kontroli.
  • Krytycznie przejrzyj opublikowaną literaturę
  • Zaprojektuj projekt badawczy

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować One Health: Ecosystems, Humans and Animals, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Aby ubiegać się o tytuł MSc One Health: ekosystemy, ludzie i zwierzęta, musisz mieć (lub oczekiwać) dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy.

Skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji, jeśli nie masz pewności, czy Twój dyplom jest równoważny brytyjskiemu dyplomowi pierwszej lub drugiej klasy z wyróżnieniem. Zapraszamy kandydatów z różnych środowisk, w tym z dyplomami z medycyny, medycyny weterynaryjnej, nauk biologicznych, nauk o zwierzętach, nauk społecznych, statystyki i ekonomii.

Jeśli jesteś zainteresowany tą dziedziną, ale nie masz odpowiedniego doświadczenia, skontaktuj się z nami przed złożeniem aplikacji, abyśmy mogli rozpatrzyć takie przypadki indywidualnie.

Czesne One Health: Ekosystemy, ludzie i zwierzęta MSc (PG)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Royal Veterinary College University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 12 rankingi uniwersytetów Royal Veterinary College University of London

O Royal Veterinary College University of London

Royal Veterinary College (RVC) jest największą szkołą kształcącą lekarzy weterynarii w Wielkiej Brytanii, a także jedną z największych na świecie. Ze względu na ugruntowaną reputację uczelni, aspirujący specjaliści w dziedzinie opieki nad zwierzętami przyjeżdżają z zagranicy, aby mieć możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu wykładowców pracujących w tym miejscu. Uczelnia zarządza Londyńskim Centrum Innowacji BioScience, dając studentom możliwość potencjalnej pracy w charakterze naukowców prowadzących badania naukowe.

Lista 17 kursów licencjackich i magisterskich Royal Veterinary College University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Veterinary College University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Veterinary College University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

Camden Campus