Liverpool Institute for Performing Arts
Muzyka (pisanie i wykonywanie piosenek) BA (Hons)
Liverpool Institute for Performing Arts - Liverpool Institute for Performing Arts

Ta ścieżka naszego opartego na praktyce, ukierunkowanego na branżę kursu wyposaża Cię w umiejętności, wiedzę i doświadczenie potrzebne do trwałej kariery jako autor tekstów lub wykonawca, lub kombinacji obu.

Dzięki ciągłemu wsparciu i informacjom zwrotnym od profesjonalnie doświadczonych wykładowców rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie wykonywania, pisania piosenek i produkcji wersji demonstracyjnych piosenek, a także niezbędnej wiedzy biznesowej i praktycznego doświadczenia. W oparciu o dogłębne zrozumienie teorii muzyki, opuścisz szkołę jako wysoko wykwalifikowany i wykształcony autor tekstów i wykonawca, który jest w stanie podejmować decyzje, aby przejąć kontrolę nad swoją karierą.

Liczba miejsc dostępnych każdego roku: 20

Większość modułów jest oceniana na podstawie praktycznych portfolio piosenek, kompozycji, nagrań demo i występów. Przygotowujesz również końcową pracę badawczą związaną z Twoimi zainteresowaniami i karierą. **Praktyczny/pisemny stosunek pracy** **80% pracy praktycznej / 20% zadań pisemnych**

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Minimum of five GCSEs grade C (these should normally include Maths and English Language). For applicants taking the reformed GCSE qualifications, we will consider the new grade 4 as being equivalent to a grade C. Minimum of 96 UCAS points is normally required. This equates to: * Three A-Levels at grade C. All A-Level subjects accepted excluding General Studies. Points from AS and Key Skills are not counted * BTEC Extended Diploma – Merit, Merit, Merit * BTEC Diploma – Distinction, Distinction We accept all equivalent UK and overseas qualifications including Advanced Diplomas, Irish Leaving Certificate, Scottish Highers, European, International and Welsh Baccalaureate, Abitur, Vitnemål and SAT/ACT. At least one of your Level 3 qualifications as listed above should normally be in Music and/or Music Technology. If you don’t have this experience, please contact our Admissions team for guidance. You should be able to demonstrate a good working understanding of music theory, even as a singer-songwriter. If you are a UK applicant you should attain a Grade 5 Music Theory qualification by the time you enrol with us (you don’t need it at the time you apply). We test your music theory skills at audition and if you score a high mark we may waive the requirement for a formal Grade 5 Music Theory qualification. If you are an overseas student you are also tested on your music theory ability at your audition and, if needs be, are advised about the steps to take if you need to improve.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Music (Song Writing & Performance), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Muzyka (pisanie i wykonywanie piosenek) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £19500 Rok 1
Międzynarodowa £19500 Rok 1

O Liverpool Institute for Performing Arts

Liverpool Institute for Performing Arts (LIPA) to uczelnia muzyczna, taneczna i aktorska założona przez Marka Featherstone'a-Witty'ego oraz Paula McCartneya. Studenci mają tu dostęp do wszystkich udogodnień, jakich mogą potrzebować, takich jak najnowocześniejsze studia nagrań audio, George Harrison Workshop Studio, Sennheiser TV Studio i wiele innych. LIPA nie wydaje dyplomów uniwersyteckich, ale przyznaje swoim absolwentom "Companionships".

Lista 14 kursów licencjackich i magisterskich Liverpool Institute for Performing Arts - Katalog Kursów

Skład uczniów Liverpool Institute for Performing Arts

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Liverpool Institute for Performing Arts według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Feel At Home
  • LIPA in One Word
  • Management students discuss why they decided to study at LIPA.

Muzyka BA (Hons)
(Durham University)
77% 5% 3% £25750 199 Durham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Produkcja muzyczna i teatr muzyczny (z rokiem podstawowym) BA (Hons)