Rankingi Liverpool Institute for Performing Arts ()

Liverpool Institute for Performing Arts (LIPA) to uczelnia muzyczna, taneczna i aktorska założona przez Marka Featherstone'a-Witty'ego oraz Paula McCartneya. Studenci mają tu dostęp do wszystkich udogodnień, jakich mogą potrzebować, takich jak najnowocześniejsze studia nagrań audio, George Harrison Workshop Studio, Sennheiser TV Studio i wiele innych. LIPA nie wydaje dyplomów uniwersyteckich, ale przyznaje swoim absolwentom "Companionships".

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business and Management). Pozycja w rankingu # 19.
  • lipca 2023: zdobył ocenę 9701 w najnowszym z Webometrics .
  • czerwca 2023: The University League Tables ogłosił najnowsze wyniki (Arts, Drama & Music) z na pozycji 12.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka The Guardian University League Tables by Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

"Uwielbiam wszystkich moich nauczycieli na moim programie Theatre and Performance Technology i zawsze korzystam z okazji, by z nimi porozmawiać, kiedy tylko mogę, ponieważ zawsze mają coś przydatnego do powiedzenia. Problem w tym, że nie zawsze łatwo jest ich znaleźć, ponieważ są bardzo zajęci, a poza tym jest ich niewielu w porównaniu z uczniami."

"Jednym z moich najlepszych momentów tutaj było to, kiedy miałem okazję pomóc LIPA w organizacji i reklamowaniu pokazów w całym mieście Liverpool. Społeczność studencka jest dość międzynarodowa, więc można poznać ludzi z różnych środowisk".

PROS

• Jednym z głównych powodów, dla których warto wybrać szkołę LIPA, jest fakt, że jako instytucja stale inwestuje ona środki w unowocześnianie swoich obiektów. Obecnie są to m.in. pomieszczenia, które pozwalają studentom kierunków technicznych tworzyć projekty na poziomie profesjonalistów z danej branży.
  • Liverpool jest doskonałym miastem do stud iowania ze względu na niskie koszty utrzymania, niezawodny transport publiczny i charyzmatycznych mieszkańców.
  • Od początku studiów oczekuje się, że studenci zaczną organizować występy, co można zrobić za pośrednictwem SEB (Student Events Board). Studenci mogą w łatwy sposób ogłaszać swoje występy pozostałym członkom szkoły oraz ogółowi społeczeństwa.

CONS

• Wielu studentów, którzy studiowali muzykę w LIPA, narzeka, że za mało czasu poświęca się na naukę muzyki, a za dużo na dyskusje o biznesie muzycznym.
  • Na pierwszym roku studenci powinni uczyć się szerokiego zakresu przedmiotów z danej dyscypliny, by później, od drugiego roku, zgłębiać mniej szczegółowe zagadnienia. Wielu uczniów w LIPA uważa, że na pierwszym roku nie poświęca się przedmiotom równej ilości czasu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Mount St
L1 9HF, Liverpool
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Feel At Home
  • LIPA in One Word
  • Management students discuss why they decided to study at LIPA.

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Sztuki performatywne:
Biznes i zarządzanie:
Inżynieria elektryczna i elektroniczna:
Norwegia:
United States:
Chiny:
Korea (South):
Singapur:
Kanada:
Meksyk:

Kampusy

Inne uniwersytety w Liverpool:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #138 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 5 w Liverpool w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 7 uniwersytetów w Liverpool.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 3 rankingi .

osiągnął # 9701 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #12 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #5 wśród uniwersytetów w Anglia i #138 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 138 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Liverpool. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.