Rankingi Liverpool School of Tropical Medicine ()

Liverpool School of Tropical Medicine (LSTM), założona w 1898 roku, była pierwszą na świecie instytucją zajmującą się badaniem chorób takich jak HIV/AIDS, gruźlica, denga, malaria, a także różnych schorzeń układu limfatycznego. Dodatkowo, znaczna część ich pracy i zasobów idzie w kierunku rozwoju nowych leków i szczepionek. Kursy są dostępne w różnych formach, takich jak kursy online i krótkie kursy, a ich w pełnym wymiarze czasu studiów magisterskich, które mogą być zakończone w ciągu 1-2 lat.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z na pozycji 837.
  • października 2023: Publikacja (Textile Science and Engineering). Pozycja w rankingu # 301.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 1514.
  • lipca 2023: aktualizacja. zajmuje miejsce 751.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Nauki społeczne NTU Rankings by Subject
Nauki społeczne i humanistyczne

PROS

• Jako wysoce wyspecjalizowana szkoła, jest to jedna z niewielu szkół medycyny tropikalnej w Wielkiej Brytanii. Studenci mogą oczekiwać, że LSTM posiada najbardziej specjalistyczny sprzęt w tej dziedzinie.
  • Zaliczona do pierwszej trzydziestki według Times Higher Education, na 128 uczelni, które znalazły się w rankingu.
  • Szkoła ta stanowi okazję do zaangażowania się w światową walkę z chorobami zakaźnymi. Praca ta koncentruje się głównie na pomocy krajom słabo rozwiniętym, cierpiącym na endemiczną malarię, dengę i AIDS.

CONS

• Szkoła jest całkowicie wyspecjalizowana w Medycynie Tropikalnej, więc różnorodność kursów nie jest dostępna w LSTM. Kandydaci powinni mieć wyraźne pragnienie pracy w tej dziedzinie.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Pembroke Place
L3 5QA, Liverpool
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:

Inne uniwersytety w Liverpool:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #106 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 4 w Liverpool w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 7 uniwersytetów w Liverpool.

jest wymieniony w US News: Best Global Universities, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, NTU Performance Ranking of Scientific Papers, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 7 rankingi .

osiągnął # 561 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #51 w (Public Health). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #4 wśród uniwersytetów w Anglia i #106 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 106 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Liverpool. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.