Leeds City College
Leeds City College - Leeds City College

Sport Performance and Exercise FD Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Leeds City College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Nauki o sporcie i ćwiczeniach w UK.

Zakres 25-75 percentyla £22331 - £27828 £17573 - £26442 £19843 - £31733

Szukasz roli, która jest integralną częścią rozwoju wydajności? Niezależnie od tego, czy pracujesz w komercyjnej siłowni, czy u boku sportowców, nasz program Sport Performance and Exercise zapewni Ci umiejętności i możliwości w różnych środowiskach.

Ten kurs łączy studia akademickie z praktyczną nauką, aby zapewnić wszechstronną wiedzę sportową. Od psychologii sportu, siły i odżywiania po trening i kondycję, rehabilitację po urazach i kondycję ciała, dowiesz się o wszystkich różnych elementach dobrego zdrowia i ćwiczeń. Korzystając z aktualnych technologii naukowych i sprzętu w warunkach laboratoryjnych, nabierzesz pewności siebie w ocenie potrzeb innych oraz zdobędziesz umiejętności i zdolności do przepisywania strategii poprawy wydajności. Będziesz mieć również dostęp do elitarnych danych sportowych (we współpracy z STATS perform), które zapewnią ci kluczowe umiejętności analizy danych i zapewnią wgląd w to, w jaki sposób oprogramowanie może być wykorzystywane do wspierania multidyscyplinarnego podejścia do poprawy wydajności.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Sport Performance and Exercise FD w Leeds City College

40% Zawody sekretarskie i pokrewne
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści ds. jakości i regulacji

Strategia oceny kursu będzie składać się z 50% zajęć, 25% zajęć praktycznych i 25% prezentacji. Inne metody oceny będą stosowane podczas całego kursu i będą miały na celu rozwijanie twoich umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, które są niezbędne do przyszłego zatrudnienia. Mogą one obejmować indywidualne projekty, plakat akademicki, egzaminy ustne, studia przypadków i raporty akademickie lub eseje.

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport Performance and Exercise, FD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wydajność sportowa i ćwiczenia FD

Wydział sportowy w University Centre Leeds stworzył zestaw akcesoriów. Ma on na celu wsparcie Cię w praktycznych aspektach kursu i będzie zawierał następujące elementy:

Haftowana bluza z kapturem

Haftowana koszulka polo

Haftowana koszulka

Spodnie dresowe z haftem

Szorty z haftem

Haftowany plecak

Niektóre haftowane elementy mogą być dostępne do kupienia indywidualnie. Przewiduje się, że będziesz potrzebować haftowanej koszulki polo jako minimum do noszenia podczas stażu lub podczas sesji praktycznych.

Aby upewnić się, że uzyskasz najlepszą możliwą ofertę na profesjonalną markową odzież, która przygotuje Cię do sesji praktycznych, treningów na siłowni i praktyk zawodowych, powinieneś zamówić swój zestaw za pośrednictwem uniwersytetu. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że koszt zestawu może być dużą kwotą do zapłacenia z góry na początku kursu, poczyniliśmy ustalenia, aby został on uwzględniony w Twojej pożyczce na czesne z Student Finance England, co oznaczałoby, że Twoja pożyczka wynosiłaby 8,945 GBP. Pamiętaj, że zestaw może zostać wydany dopiero po otrzymaniu dowodu pożyczki przez Centrum Uniwersyteckie.

O Leeds City College

Leeds City College jest największym ośrodkiem kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Leeds, gdzie około 25 000 studentów zdobywa kwalifikacje na poziomie A-level, BTEC i zawodowym. Kolegium realizuje swoje programy w trzech kampusach: Printworks, Park Lane i Quarry Hill, a każda z tych lokalizacji zapewnia specjalistyczne udogodnienia oraz żywe i zróżnicowane międzynarodowo środowisko nauczania.

Lista 44 kursów licencjackich i magisterskich Leeds City College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds City College

• Leeds City College Student Life
  • Creative Media | Leeds City College