The Sheffield College
Coaching sportowy i treningowy FdSc
The Sheffield College - The Sheffield College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Sport and Exercise Coaching FdSc i innych kursach Nauki o sporcie i ćwiczeniach na The Sheffield College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauki o sporcie i ćwiczeniach.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

**Kurs Foundation Degree in Sport & Exercise Coaching ma na celu rozwinięcie zrozumienia teorii akademickiej w połączeniu ze znaczącym doświadczeniem praktycznym (z opcją ukończenia dodatkowych nagród i kursów trenerskich obok kursu w pełnym wymiarze godzin) i możliwościami trenerskimi. Zatwierdzony przez Sheffield Hallam University, jest to kurs związany z coachingiem sportowym i ćwiczeniowym w kontekście branży sportowej. Kładzie nacisk na uczenie się w miejscu pracy i dlatego będzie atrakcyjny dla potencjalnych studentów, którzy mają już doświadczenie w pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Kurs pomaga również rozwijać umiejętności studiowania, wiedzę, praktykę zawodową i konkretne umiejętności branżowe zdobyte poprzez uczenie się w miejscu pracy i możliwości wolontariatu w celu zwiększenia szans na zatrudnienie i świadomości branży.

Twoją główną lokalizacją studiów będzie kampus Hillsborough.

Kurs odbywa się w pełnym wymiarze godzin przez dwa lata. W przypadku każdego modułu studenci mogą spodziewać się około 120 godzin nauki prowadzonej przez opiekuna / kierowanej przez opiekuna w klasie, zazwyczaj przez 3-4 dni w tygodniu. Ponadto oczekuje się, że studenci spędzą około 80 godzin na module na samodzielnej nauce. Struktura i projekt kursu zapewnią, że studenci otrzymają co najmniej 3 godziny informacji zwrotnej. Kandydaci, którzy studiują na zatwierdzonych przez SHU studiach podyplomowych, otrzymają ofertę na wyznaczoną ścieżkę studiów z wyróżnieniem w pełnym wymiarze godzin na Sheffield Hallam University, pod warunkiem, że złożą wniosek za pośrednictwem UCAS przed upływem terminu. Kandydaci, którzy studiują na zatwierdzonych przez SHU studiach podyplomowych i którzy chcą przejść na studia niestacjonarne na wyznaczonej przez siebie ścieżce awansu na studia z wyróżnieniem, będą aplikować bezpośrednio na uniwersytet. Oferta miejsca na studiach licencjackich (z wyróżnieniem) na kierunku coaching sportowy złożona przez uniwersytet będzie uzależniona od: Pomyślne ukończenie programu studiów podstawowych i minimalna średnia ocen 55% na poziomie 5

Złożenie satysfakcjonującego oświadczenia i referencji.

spełnienie wymagań uniwersytetu w zakresie umiejętności czytania, pisania i liczenia

Spełnienie wszelkich dodatkowych konkretnych wymagań dotyczących kursu w celu wejścia na wyznaczoną ścieżkę progresji (np. pomyślne ukończenie powiązanych studiów pomostowych, portfolio, rozmowa kwalifikacyjna lub wszelkie warunki pozaakademickie). Oferty są składane w zależności od dostępności kursów i warunków uniwersyteckich. Studenci będą przygotowani, zarówno akademicko, jak i praktycznie, do podjęcia zatrudnienia w szeregu możliwości w sektorze sportu i coachingu ćwiczeń.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

64 UCAS points from A-Levels / National Diploma / AVCE It is strongly recommended you have GCSE English & Maths at Grade C or above (or equivalent) to access this course as it is a requirement for progression to top up to honours degree. Applicants who do not should contact the Course Leader to discuss studying these qualifications alongside the foundation degree. All students over the age of 21 will be considered, including those without formal qualifications. Students will be required to complete Disclosure and Baring Service (DBS) check upon enrolment, the results of which should allow them to work in the sport and exercise industry. It is expected that the cost of maintaining DBS clearance (currently £52) is met by you for the duration of the course. While it is not a specific requirement to study at the college it will be difficult for students with endorsements to find placements within the industry.

Wymagania kwalifikacyjne

Nie jesteśmy w stanie zaakceptować międzynarodowych kandydatów ze względu na ograniczenia wizowe w Wielkiej Brytanii.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Coaching, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Coaching sportowy i treningowy FdSc

Studenci będą zobowiązani do ukończenia kontroli Disclosure and Baring Service (DBS) po rejestracji, której wyniki powinny umożliwić im pracę w branży sportowej i ćwiczeń. Oczekuje się, że koszt utrzymania rozliczenia DBS (obecnie 52 GBP) zostanie pokryty przez Ciebie na czas trwania kursu. Chociaż nie jest to szczególny wymóg, aby studiować na uczelni, studentom z potwierdzeniami trudno będzie znaleźć miejsca pracy w branży.

Uczniowie będą również musieli posiadać zestaw sportowy, gwizdek i stoper.

Dodatkowe drukowanie/reprografika może również wiązać się z kosztem około 5 GBP tygodniowo.

O The Sheffield College

Sheffield College jest jednym z największych ośrodków kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Sheffield. Kolegium działa w czterech głównych kampusach: City, Hillsborough, Peaks i Olive Grove.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich The Sheffield College - Katalog Kursów

Skład uczniów The Sheffield College

Nauka o sporcie i ćwiczeniach FdSc
(Nottingham Trent University)