Lancaster University
Szkolnictwo wyższe (badania, ocena i doskonalenie) PhD
Lancaster University - Lancaster University

Uzyskaj głębszy wgląd w swoją praktykę zawodową, naucz się być autonomicznym badaczem i studiuj w stymulującym środowisku wirtualnym, zajmując się kluczowymi kwestiami szkolnictwa wyższego. Nasz wyróżniający się program studiów doktoranckich wciąga Cię w silną kulturę badawczą i zapewnia środowisko, w którym możesz zdobyć reputację wykwalifikowanego i publikowanego badacza szkolnictwa wyższego.

Program, realizowany w całości online przez co najmniej cztery lata, zazwyczaj przyciąga dynamiczną grupę międzynarodowych doktorantów. Będziesz miał okazję zaangażować się we wpływowe badania i szersze debaty na temat polityki i zmian, poprawy uczenia się i nauczania oraz oceny i ewaluacji. Twoja nauka jest dostosowana do kontekstu i priorytetów środowiska szkolnictwa wyższego, w którym pracujesz.

Ty i Twoi rówieśnicy z całego świata będziecie współpracować z wysoko cenionymi, aktywnymi badawczo wykładowcami programu, pracownikami wydziału oraz naszym centrum badań nad szkolnictwem wyższym i ewaluacją. Skorzystasz z naszego bogatego i zróżnicowanego doświadczenia badawczego oraz szerokiego spektrum zainteresowań wydziału, w tym: ewaluacji, różnic dyscyplinarnych, wdrażania polityki, uczenia się i nauczania w szkolnictwie wyższym, dyskursu i umiejętności czytania i pisania oraz zarządzania zmianami.

Nasza wirtualna społeczność może być również nieocenionym kręgiem krytycznych przyjaciół, z potencjałem do przekształcenia się w ważną sieć dla Twojej kariery w badaniach, ocenie i doskonaleniu szkolnictwa wyższego. Będziesz mieć możliwość skorzystania z naszych obszernych zasobów, w tym biblioteki prac poprzednich studentów, a także z międzynarodowej sieci menedżerów wyższego szczebla, którzy ukończyli nasze programy wydziałowe w ciągu 25 lat; wielu z nich kieruje obecnie zmianami na własnych uniwersytetach.

Przekonasz się, że program zapewnia bardzo ludzkie, integracyjne i bogate środowisko uczenia się, które jest również wspierające i towarzyskie. Elementy rozwoju umiejętności, takie jak metodologie badawcze, krytyczne myślenie i pisanie akademickie, są uzupełniane przez zaangażowanie na forach internetowych, recenzje rówieśników i opiekunów, webinaria, interaktywną pracę i rozmowy skype z przełożonymi.

W ciągu pierwszych dwóch lat będziesz realizować trzy duże i dwa mniejsze moduły nauczania obejmujące kluczowe zagadnienia, podejścia i teorie HE, a także metody badawcze. W latach 3 i 4 podejmiesz badania i napiszesz pracę magisterską, która powstaje pod szczegółowym nadzorem eksperta w danej dziedzinie i której jednym z celów jest wniesienie nowej wiedzy do społeczności naukowej.

Nasz model oceny "publikuj na bieżąco" zakłada, że jeśli zechcesz opublikować, przygotujesz trzy artykuły o rozmiarze odpowiednim do publikacji. Ma to wiele pozytywnych skutków: może zbudować twój profil akademicki, zaowocować publikacją artykułów i artykułów w czasopismach i/lub prezentacjami konferencyjnymi, a także dostarczyć dowodów na wpływ, jaki twoje badania mogą mieć, jeśli zostaną praktycznie zastosowane.

Program został zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł uzyskać dostęp i uczestniczyć w działaniach w czasie dogodnym dla Twojego zatrudnienia. Zapewnia możliwość rozwijania umiejętności jako skutecznego i wartościowego agenta zmian na uniwersytecie, a potencjalne wyniki obejmują rozwój kariery, przejście na stanowisko akademickie i zaspokojenie ciekawości intelektualnej.

Twój doktorat jest przyznawany po ukończeniu nadzorowanych badań, egzaminie viva i zatwierdzeniu pracy doktorskiej.

**Połączenie ocenianych zajęć i pracy dyplomowej**

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Higher Education (Research, Evaluation and Enhancement), PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dobry dyplom z wyróżnieniem (brytyjski lub równoważny) i zazwyczaj tytuł magistra, który dowodzi zdolności do prowadzenia niezależnych badań.

Musisz być zatrudniony (na dowolnym stanowisku) w instytucji szkolnictwa wyższego lub w organizacji bezpośrednio i głównie związanej ze szkolnictwem wyższym.

Możemy również rozważyć niestandardowych kandydatów, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Możemy poprosić Cię o przedstawienie uznanych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego, w zależności od Twojego obywatelstwa i miejsca, w którym wcześniej studiowałeś.

Zwykle wymagamy testu IELTS (Academic) z ogólnym wynikiem co najmniej 6,5 oraz minimum 6,0 w czytaniu i pisaniu oraz 5,5 w mówieniu i słuchaniu. Bierzemy również pod uwagę inne kwalifikacje w zakresie języka angielskiego.

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Edukacja PhD