Istituto Marangoni
Stylizacja mody i merchandising wizualny BA (Hons)
Istituto Marangoni - Istituto Marangoni

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Fashion Styling and Visual Merchandising BA (Hons) i innych kursach Medioznawstwo na Istituto Marangoni dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Medioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

Visual merchandising w modzie to "sztuka" prezentowania produktów zarówno w fizycznych, jak i cyfrowych sklepach detalicznych i środowiskach, w celu przyciągnięcia, zaangażowania i sprzedaży konsumentom mody.

Uczestnicy w pełni rozumieją rolę i obowiązki visual merchandisera i stylisty mody poprzez dogłębne badanie rynku detalicznego mody, przyglądając się wszystkim rodzajom sprzedaży detalicznej, pozycjonowaniu marki oraz wszechobecnym kanałom komunikacji i sprzedaży, a także kreatywnym technikom i nowym praktykom stosowanym w branży.

Trzyletni kurs Fashion Styling & Visual Merchandising obejmuje strategie komunikacji zewnętrznej w ekspozycji okiennej: od stylizacji produktu po komunikowanie przesłania i tożsamości marki za pomocą metod komunikacji graficznej i technologii. Nauczane i stosowane są również metody kompozycji, teorii kolorów, podpierania i dynamiki ekspozycji. Komunikacja wewnętrzna bada fizyczny projekt i układ sklepu, wyposażenie, wykorzystanie POS i prezentację produktu, a także angażuje klienta poprzez projektowanie środowiska doświadczalnego i sensorycznego, ucząc się, jak komunikować przesłanie marki, sprzedawać produkt i wywoływać emocjonalną reakcję na klienta poprzez narrację i opowiadanie historii.

Uczestnicy tworzą, rozwijają i zarządzają sesjami zdjęciowymi na żywo, pracując nad briefem projektowym opartym na najlepszych markach branżowych. Uczą się, jak zbudować natychmiast identyfikowalny i rozpoznawalny styl uzyskany poprzez badanie trendów i wizerunku mody; jest to badane poprzez techniki fotograficzne w scenografii martwej natury oraz konkretne wybory merchandisingowe w makijażu, włosach i akcesoriach, odpowiednie dla marki, produktu lub wyglądu. Oprócz interpretacji briefów firmowych, uczestnicy są również zachęcani do dekodowania stereotypów marki i myślenia o pozycjonowaniu wizerunku z innej perspektywy, aby odkryć unikalne punkty sprzedaży i wzbudzić zainteresowanie i pożądanie wśród docelowych odbiorców.

Ten kurs mody zapewnia solidne podstawy w zakresie stylizacji mody i systemu mody, modelu, który obejmuje wiele aspektów branży, nie tylko w tradycyjnych praktykach biznesowych, w tym tożsamości marki, pozycjonowania i marketingu, ale także interpretacji sztuki i rzemiosła w modzie, nawyków konsumenckich oraz trendów i wpływów w stylu ulicznym, wykrywania trendów i fotoblogowania; kluczowe są kreatywne metody badawcze w zakresie komunikacji produktu.

Studia kulturowe w zakresie historii sztuki, projektowania, ubioru i kultury mody zapewniają umiejętności niezbędne do krytycznej oceny stylu życia i dziedzictwa marki lub klienta. Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne obejmują metody "prezentowania" koncepcji poprzez umiejętności wizualne w projektowaniu CAD i 3D.

Ten kurs jest częścią ścieżki studiów w zakresie stylizacji mody. Ze stylizacją mody jako podstawowym przedmiotem, uczestnicy specjalizują się w wybranym obszarze zainteresowań (visual merchandising), pozycjonując się jako ekspert branżowy o określonym i bardzo poszukiwanym profilu zawodowym.

Ten kurs jest również dostępny jako czteroletni kurs licencjacki (z wyróżnieniem) (w tym rok stażu) - *.

UCAS Tariff of Accepted Students for Medioznawstwo

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Minimum 5.5 w każdym elemencie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion Styling and Visual Merchandising, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stylizacja mody i merchandising wizualny BA (Hons)

Irlandia £16600 Rok 1

Opłata rejestracyjna £ 3,300

**czesne w Wielkiej Brytanii 13 300 GBP

Opłata za naukę International £ 21,100

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

O Istituto Marangoni

Istituto Marangoni International jest prywatnie zarządzaną instytucją, która została założona w 1935 roku w Mediolanie. Obecnie szkoła oferuje programy w wielu dużych miastach, a wśród nich znajduje się miasto Londyn. Oferowane kursy obejmują od 1 do 3-letnich programów podstawowych, oraz 1-letni program magisterski w dziedzinie mody i projektowania.

Lista 30 kursów licencjackich i magisterskich Istituto Marangoni - Katalog Kursów

Skład uczniów Istituto Marangoni

• Istituto Marangoni Campus London
  • I'M Alumni Collections ®evolution 2019 • The third edition