Rankingi Istituto Marangoni ()

Istituto Marangoni International jest prywatnie zarządzaną instytucją, która została założona w 1935 roku w Mediolanie. Obecnie szkoła oferuje programy w wielu dużych miastach, a wśród nich znajduje się miasto Londyn. Oferowane kursy obejmują od 1 do 3-letnich programów podstawowych, oraz 1-letni program magisterski w dziedzinie mody i projektowania.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
 • kwietnia 2024: Nowa edycja (Business & Management Studies). zdobył ocenę #51.

Rankingi uniwersyteckie

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów
All - aggregated:
4.0 (na podstawie ocen uczniów 149 )
NSS logo
NSS ratings:
3.5 (na podstawie ocen uczniów 101 )
google logo
Google ratings:
4.0 (na podstawie ocen uczniów 48 )

"Najbardziej w studiowaniu tutaj podoba mi się to, że jest tu wielu nauczycieli w stosunku do liczby studentów, więc czujesz, że zawsze jest ktoś, kto może ci pomóc, jeśli tego potrzebujesz. Z mojego doświadczenia wynika, że nauczyciele są zarówno wspierający, jak i kompetentni."

"Jest wiele okazji, by nawiązać kontakty towarzyskie i poszerzyć swoją sieć kontaktów. Tendencją szkoły jest zapraszanie wybitnych postaci ze świata mody i designu, aby przyjechały i wygłosiły tutaj wykłady, a to może być świetna okazja, aby przedstawić się konkretnym osobom."

"Moim zdaniem jest on zbyt drogi i nie tak dobrze wyposażony, jak można by się spodziewać. Jednak instytucja ta pomaga uczniom pod wieloma względami i pomaga im rozwijać się zarówno zawodowo, jak i akademicko."

O

PROS

 • Jedną z korzyści dla studentów jest to, że uniwersytet jest znany na całym świecie i wydał takich absolwentów jak Domenico Dolce, Franco Moschino i Alessandra Facchinetti. Ta silna reputacja może być ważna dla studentów, którzy szukają pracy na wysokim poziomie.
 • Studenci są zachęcani do przemieszczania się pomiędzy lokalizacjami kampusów, które obejmują Firenze, Londyn, Miami i Mumbai. Daje to uczniom możliwość zdobycia ważnych kontaktów branżowych, które mogą być istotne dla perspektyw kariery w tej ekskluzywnej dziedzinie.
 • Jako korzyść dla zindywidualizowanej uwagi, szkoły te mają korzystny stosunek liczby uczniów do liczby nauczycieli. Pozwala to uczniom na pełny dostęp do swoich profesorów, kiedy chcieliby zadać im pytania.

CONS

 • Ta szkoła oferuje tylko kursy związane z modą i projektowaniem, więc nie jest to instytucja dla nikogo spoza tych dziedzin. Kandydaci nie powinni spodziewać się tutaj żadnego innego rodzaju kursu.
 • Jedną z najważniejszych przeszkód dla przyszłych studentów jest to, że czesne jest wysokie. Jest to charakterystyczne dla instytucji specjalizujących się w modzie i jest to czynnik, z którego należy zdawać sobie sprawę.

Kluczowe fakty

Telefon:
44 20 3608 2401
Adres:
30 Fashion Street
E1 6PX, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
https://www.istitutomarangoni.com/en/schools/london-school-of-fashion-and-design
Społeczny:
 • Istituto Marangoni Campus London
 • I'M Alumni Collections ®evolution 2019 • The third edition
 • I'M Alumni • Istituto Marangoni
 • I'M Alumni Collections ®evolution • Interview with Tianyi Li
 • I'M ALUMNI • Alessandro Caccamo story

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Ogólna satysfakcja studentów
70 /100
101 ogółem respondentów

Kampusy

Istituto Marangoni London
map marker Pokaż na mapie
Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #131 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 32 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #51 w (Art & Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #32 wśród uniwersytetów w Anglia i #131 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 131 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.