Rankingi Guildhall School of Music and Drama ()

Guildhall School of Music and Drama, zaliczana do najlepszych na świecie uczelni kształcących w zakresie sztuk performatywnych, realizuje programy w swoim kampusie w Barbican Centre w centrum Londynu. Oprócz doświadczenia życia w ruchliwym i tętniącym życiem mieście, jakim jest Londyn, studenci Guildhall mają dostęp do profesjonalnych obiektów muzycznych i teatralnych, takich jak liczne sceny do występów, warsztaty rekwizytorskie, studia dźwiękowe i montażowe oraz wiele innych. Podczas studiów towarzyszą Ci doświadczeni profesjonaliści w swojej branży, co gwarantuje kandydatom, że są w dobrych rękach, jeśli chodzi o rozwój kariery opartej na sztukach performatywnych.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business, Management and Marketing). Pozycja w rankingu # 7.
  • września 2023: The Guardian News and Media Limited ogłosił najnowsze wyniki (Business and Management) z na pozycji 8.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 7539.
  • czerwca 2023: Publikacja (Arts, Drama & Music). Pozycja w rankingu # 1.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka The Guardian University League Tables by Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów:
4.8 (na podstawie ocen uczniów 337 )
Google ratings:
4.8 (na podstawie ocen uczniów 337 )

"Mój czas tutaj obejmował cotygodniowe spotkania z utalentowanymi profesjonalistami, ale jest to zdecydowanie ciężka praca i możesz spodziewać się utraty wielu godzin snu. Jeśli masz pasję, mogę tylko polecić tę szkołę".

"Jestem pod wrażeniem tutejszego zaplecza, zwłaszcza sceny, która jest jedną z największych scen z łukiem proscenium w Londynie. Mamy też cały sprzęt potrzebny do odgrywania scen zawieszonych w powietrzu za pomocą wzmocnionych lin. Londyn jest drogi, ale z drugiej strony nigdy nie ma tu nudy".

PROS

• W jednym budynku znajdują się dwie sale wid owiskowe, imitujące pełnowymiarowy teatr, ale zmniejszone do mniejszego rozmiaru. Dzięki temu uczniowie mogą pracować w realistycznym środowisku, które przygotowuje ich do występów w późniejszym okresie kariery.
  • Guildhall poważnie podchodzi do kwestii wypoczynku i relaksu, oferując szeroką gamę klubów, do których studenci mogą się zapisać w swoim wolnym czasie. Popularne przykłady to Klub Komediowy, grupa Mindfulness i Klub Piekarski.
  • Aby uniknąć wysokich cen wynajmu mieszkań w Londynie, zaleca się zakwaterowanie w szkole. Specjalny akademik nosi nazwę Sundial Court i znajduje się w odległości mniejszej niż 5 minut spacerem od klas.

CONS

• Ze względu na brak wolnego czasu, którym dysponuje większość uczniów, zainteresowanie klubami i stowarzyszeniami wśród uczniów jest minimalne. Ci, którzy uczęszczają do Guildhall, tłumaczą, że mają zbyt dużo pracy, by móc poświęcić wiele czasu na działalność klubów.
  • W szkole nie ma specjalnego zespołu ds. doradztwa zawodowego, ale wszyscy uczniowie otrzymują nieformalne wskazówki od doświadczonych specjalistów, z którymi pracują w ramach projektów.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
Silk Street
EC2Y 8DT, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Chiny:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
United States:
Australia:
Szwajcaria:
Południowa Afryka:
Japonia:
Singapur:
Nowa Zelandia:
Izrael:
Kanada:
North America not otherwise specified:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #119 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 23 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 7539 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #1 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #23 wśród uniwersytetów w Anglia i #119 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 119 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.