Istituto Marangoni
Stylizacja mody i kreatywny kierunek BA (Hons)
Istituto Marangoni - Istituto Marangoni

Fashion Styling and Creative Direction BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 30 absolwentów o poszczególnych kursach na Istituto Marangoni w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Medioznawstwo w UK.

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

Z pasją do stylu, kreatywnym umysłem i pełnią wizualnych pomysłów, uczestnicy uczą się, jak rozpoznawać, wymyślać i definiować wizerunek odzieży, produktu lub marki.

Dzięki uznanym instrukcjom na najwyższym poziomie są gotowi rozpocząć karierę jako inspirujący styliści, wykorzystując swoje talenty w różnych obszarach branży modowej i kreatywnej, w tym w artykułach redakcyjnych, kampaniach reklamowych, wizerunku marki i propozycjach restylingu, w mediach społecznościowych i wizualnym merchandisingu, a także w teledyskach, telewizji i filmach.

Ten trzyletni kurs Fashion Styling & Creative Direction kształci wysoko wykwalifikowanych stylistów z umiejętnością tworzenia nowych narracji obejmujących zarówno kreatywne, jak i operacyjne strategie w branży modowej i luksusowej. Zrozumieją, jak korzystać z mediów, aby tworzyć zwolenników i podkreślać tożsamość marki, a także związek między kreatywnymi i organizacyjnymi obszarami marki lub briefu firmy. Poprzez zrozumienie roli i obowiązków profesjonalnego stylisty uczestnicy uczą się, jak łączyć, organizować i kierować zespołem ekspertów, aby zapewnić kierunek tego, co trafia do magazynów modowych, pojawia się w Internecie lub na wybiegu, komunikuje właściwe wiadomości, we właściwym czasie i do właściwej grupy docelowej. Od solidnej podstawy w stylizacji, kurs ten przechodzi do eksploracji wielu obszarów branży modowej, w których zarządzanie procesem twórczym jest podstawową praktyką.

Uczestnicy są zachęcani do rozwijania własnych pomysłów i eksperymentowania w tworzeniu różnych efektów wizualnych, takich jak redakcje modowe, filmy wirusowe, propozycje wizerunku marki i zmiany stylizacji, interaktywne i drukowane kampanie reklamowe oraz treści wizualne w mediach społecznościowych.

Kurs mody obejmuje kluczowe umiejętności w zakresie copywritingu modowego, PR i planowania mediów, zarządzania produkcją modową, planowania biznesowego, zarządzania czasem oraz terminów i budżetów reklamowych. Studia kulturowe w zakresie historii sztuki, projektowania, ubioru i kultury mody zapewniają umiejętności niezbędne do krytycznej oceny stylu życia i dziedzictwa marki lub klienta.

Analiza stylu wprowadza kształt, rzeczywistość i energię do przestrzeni wizualnej - materialnej "rzeczywistości" tworzenia obrazu. Uczestnicy uczą się, jak stworzyć natychmiast identyfikowalny i rozpoznawalny styl w celu produkcji i rozwoju sesji zdjęciowych na żywo, zarządzania zespołem zaangażowanym w proces fotografowania, edycji obrazu, budowy scenografii, martwej natury i ruchomego obrazu, oświetlenia, reżyserii oraz wyboru makijażu, włosów i akcesoriów. Są zachęcani do dekodowania stereotypów i myślenia o pozycjonowaniu obrazu z innej perspektywy, aby odkryć swój własny, niepowtarzalny styl.

Kurs ten stanowi podstawę wszystkich trzyletnich ścieżek stylizacji mody. Ze stylizacją mody jako podstawowym przedmiotem, uczestnicy wybierają spośród różnych ścieżek, aby specjalizować się w wybranym obszarze zainteresowań, odpowiadając na indywidualny talent twórczy i pasję.

Ten kurs jest również dostępny jako czteroletni kurs licencjacki (z wyróżnieniem) (w tym dodatkowy rok stażu)-*.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Minimum 5.5 w każdym elemencie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion Styling and Creative Direction, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stylizacja mody i kreatywny kierunek BA (Hons)

Irlandia £16600 Rok 1

Opłata rejestracyjna £ 3,300

**czesne w Wielkiej Brytanii 13 300 GBP

Opłata za naukę International £ 21,100

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

O Istituto Marangoni

Istituto Marangoni International jest prywatnie zarządzaną instytucją, która została założona w 1935 roku w Mediolanie. Obecnie szkoła oferuje programy w wielu dużych miastach, a wśród nich znajduje się miasto Londyn. Oferowane kursy obejmują od 1 do 3-letnich programów podstawowych, oraz 1-letni program magisterski w dziedzinie mody i projektowania.

Lista 30 kursów licencjackich i magisterskich Istituto Marangoni - Katalog Kursów

Skład uczniów Istituto Marangoni

• Istituto Marangoni Campus London
  • I'M Alumni Collections ®evolution 2019 • The third edition