Hartpury University and Hartpury College
Dobrostan zwierząt, polityka i prawodawstwo PgCert
Hartpury University and Hartpury College - Hartpury University and Hartpury College

Ten ekscytujący nowy stopień studiów podyplomowych online został zaprojektowany, aby sprostać pojawiającym się wyzwaniom w zakresie dobrostanu zwierząt, związanym z brytyjskim systemem prawnym. Zastosujesz teorię w praktyce w rzeczywistych warunkach, co umożliwi Ci awans na stanowisko kierownicze.

Sektor opieki nad zwierzętami jest zróżnicowany i obejmuje wszystko, od rolnictwa, przez sklepy zoologiczne i ośrodki ratunkowe, po ochronę dzikich zwierząt - elementy kontroli legislacyjnej są ważne w każdym z tych obszarów. Kiedy awansujesz na stanowiska kierownicze, prawdopodobnie znajdziesz się w grupie odpowiedzialnej za zgodność z prawem, konsultacje lub lobbing w celu tworzenia nowych przepisów.

Centrum doskonałości Ten kurs dostarczy Ci wiedzy, której potrzebujesz, aby poruszać się po systemie prawnym i poprawić standardy opieki społecznej w wybranym przez Ciebie obszarze. Będziesz uczyć się od wykładowców-ekspertów, z których wielu jest również profesjonalistami w branży, aktywnie zaangażowanymi w legislację i rozwój polityki.

Poza współpracą z organizacjami zewnętrznymi, studenci i kadra zdobywają wiedzę i wpływają na standardy dobrostanu zwierząt w naszych kampusach - jesteśmy domem dla przedsiębiorstw zajmujących się terapią zwierząt, ośrodków jeździeckich i centrów wydarzeń, komercyjnej farmy i ponad 70 różnych gatunków.

Elastyczna dostawa online Dostawa online sprawia, że ten program jest idealny, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Ścieżki w pełnym i niepełnym wymiarze godzin oznaczają, że możesz studiować elastycznie, aby dopasować się do zatrudnienia lub innych zobowiązań. Będziesz miał okazję odwiedzić nasz kampus wiosną, aby dowiedzieć się, jak teoria ma zastosowanie w praktyce na naszych stanowiskach dla zwierząt.

Centrum Prawa Zwierzęcego Zjednoczonego Królestwa (A-Law) Jako student tego kursu, będziesz mógł korzystać z bezpłatnego członkostwa studenckiego w A-Law poprzez nasze członkostwo uniwersyteckie. Organizacja ta stanowi rozległe centrum wiedzy o światowym prawie ochrony zwierząt dla prawników, uniwersytetów, grup ochrony zwierząt i szerszej publiczności. Będziesz miał dostęp do profesjonalistów i zasobów, które będą wspierać Twoją naukę i karierę.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Animal Welfare, Policy and Legislation, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Dobrostan zwierząt, polityka i prawodawstwo PgCert

Channel Islands £9000
EU £13000
Anglia £9000
Irlandia Północna £9000
Szkocja £9000
Walia £9000
Międzynarodowa £13000

Rankingi Hartpury University and Hartpury College w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 4 rankingi uniwersytetów Hartpury University and Hartpury College

O Hartpury University and Hartpury College

Uniwersytet Hartpury to ośrodek kształcenia w dziedzinie weterynarii i zwierząt, położony w mieście o tej samej nazwie, zaledwie dziesięć minut jazdy samochodem od Gloucester. Wśród dostępnych tu opcji programowych przyszli studenci mogą spodziewać się programów nauczania związanych z pielęgniarstwem weterynaryjnym, naukami o koniach, zwierzętami w sporcie i nie tylko.

Lista 65 kursów licencjackich i magisterskich Hartpury University and Hartpury College - Katalog Kursów

Skład uczniów Hartpury University and Hartpury College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Hartpury University and Hartpury College według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Accessible learning opportunities at Hartpury University | Daniel's story