Grimsby Institute
Współczesne podejścia do doradztwa (doładowanie) BA (Hons)
Grimsby Institute - Grimsby Institute

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Contemporary Approaches to Counselling (Top Up) BA (Hons) i innych kursach CAH25 na Grimsby Institute dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

**Czy chcesz zrozumieć ludzkie zachowanie i stać się bardziej samoświadomym? Ten kurs rozwinie Twoją technikę i wzbogaci Twój zestaw narzędzi doradczych.

Ten licencjat daje studentom możliwość studiowania na poziomie szkolnictwa wyższego, umożliwiając im rozwijanie umiejętności akademickich, badawczych, refleksyjnego i krytycznego myślenia oraz umiejętności analitycznych. Rozwój takich umiejętności poprawi praktykę zawodową w zakresie doradztwa i innych pokrewnych dziedzin, takich jak doradcy zawodowi, policjanci i pielęgniarki.

Program ten może również zachęcić studentów do podjęcia dalszych studiów w celu uzyskania kwalifikacji magisterskich, zdobycia wiedzy i zrozumienia mających zastosowanie do specjalistycznych ról w poradnictwie lub przejścia do dziedziny badań nad poradnictwem lub badań w powiązanych obszarach, takich jak praca socjalna.

Program może być interesujący dla osób na stanowiskach nadzorczych lub kierowniczych średniego szczebla pracujących obecnie w pokrewnych dziedzinach, takich jak zdrowie psychiczne, opieka zdrowotna i społeczna lub wczesne lata. Studenci z takich środowisk mogą uznać program za atrakcyjny dla rozwoju osobistego i zawodowego.

Program ma na celu zatrzymanie obecnych studentów Foundation Degree, którzy chcieliby kontynuować naukę na poziomie 6. Umożliwia również zewnętrznym kandydatom posiadającym poziom 5 w odpowiedniej dyscyplinie.

Program opiera się na zasadach refleksyjnej praktyki, krytycznej analizy i kontekstualnego uczenia się i badań oraz ma na celu pogłębienie umiejętności poznawczych i rozumowania, które poprawią praktykę zawodową.

W ramach tego programu studenci będą integrować teorię i praktykę oraz stosować uczenie się w celu informowania o rozwoju zawodowym i praktyce. Studenci będą stosować autonomiczne i niezależne strategie uczenia się, aby zaangażować się w krytyczną refleksję oraz etyczne i wrażliwe badania.

Udział w badaniach będzie obejmował wykorzystanie szeregu metodologii istotnych dla ich specjalizacji. Pozwoli to rozwinąć zrozumienie roli badań nad poradnictwem w praktyce oraz w rozwoju i promowaniu postępów w poradnictwie.

Program opiera się na następujących zasadach edukacyjnych i uczenia się:

• Podejście skoncentrowane na osobie
  • Pogłębienie zrozumienia synergii między teorią poradnictwa a praktyką poradnictwa
  • Rozwijanie umiejętności refleksyjnej praktyki i strategicznego myślenia w celu radzenia sobie z dylematami etycznymi, zawodowymi i prawnymi pod kierunkiem i w odniesieniu do ram etycznych BACP 2018.
  • Zdobycie głębokiego zrozumienia siebie i własnych wzorców relacji.
  • Zdobycie umiejętności krytycznej analizy i oceny, które można zastosować do złożonych informacji i argumentów.

Skutecznie komunikować się z innymi

• Moduły będą obejmować zarówno elementy nauczania, jak i samodzielną naukę w podejściu blended learning. Niektóre sesje dydaktyczne będą prowadzone na naszej platformie internetowej, która może być nagrywana i dostępna poza harmonogramem. Wraz z zadaniami online, które studenci mogą wykonać samodzielnie i ocenić przez opiekuna. Sesje dydaktyczne będą obejmować wykłady, dyskusje, pracę w grupach, prezentację badań i ćwiczenia empiryczne.
  • Udział w sesjach umiejętności w klasie da studentom możliwość krytycznej oceny i analizy "materiału na żywo" w celu wzmocnienia zidentyfikowanych mocnych stron i rozwoju potencjału ich zawodowego ja.
  • Regularne indywidualne tutoriale
  • Wzajemny nadzór grupowy nad pracą nad przypadkami
  • Uczelnia oferuje wsparcie w nauce, zasoby biblioteczne i elektroniczne oraz udogodnienia ICT.
  • Chociaż nie jest to wymóg tego programu, pod względem dobrego samopoczucia psychicznego i wsparcia oczekuje się, że studenci będą mieli dostęp do osobistej terapii w stosownych przypadkach.

Podejścia do oceny będą odzwierciedlać strategie nauczania i uczenia się zgodnie ze standardami zapewniania jakości East Riding College i University of Hull. Instrukcje dotyczące zadań zapewniają studentom szereg narzędzi oceny, na przykład: - Wykazanie się wiedzą i zrozumieniem poprzez pisemne zadania, które obejmują eseje, raporty i recenzje literackie, studia przypadków i rozprawy. - Analiza praktyki poprzez krytyczną ocenę i refleksję **- Nieformalne obserwacje umiejętności**

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Contemporary Approaches to Counselling (Top Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Współczesne podejścia do doradztwa (doładowanie) BA (Hons)

Irlandia £6995 Rok 1

Certyfikat DBS i członkostwo w BACP

O Grimsby Institute

Grimsby Institute to szkoła wyższa, która koncentruje swoją ofertę akademicką na dalszej edukacji, szkolnictwie wyższym oraz zdobywaniu doświadczenia zawodowego poprzez praktyki zawodowe. Główny kampus instytutu znajduje się w angielskim mieście portowym Grimsby. Studenci w Nuns Corner cieszą się żywą i ruchliwą atmosferą wraz z około 16 000 innych uczniów oraz dostępem do takich udogodnień, jak teatr, siłownia, przedszkole i wiele innych.

Lista 50 kursów licencjackich i magisterskich Grimsby Institute - Katalog Kursów

Skład uczniów Grimsby Institute

• What the students say about our BA (Hons) Digital Film & Television Production

Beverley Campus