York St John University
Psychologia z doradztwem z rokiem podstawowym BSc (Hons)
York St John University - York St John University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 70 o kursach Psychology with Counselling with Foundation Year BSc (Hons) i innych kursach doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa na York St John University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £25500 - £27000 £18500 - £25000 £19000 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20509 - £26206 £15655 - £25483 £18231 - £30387

Jeśli jesteś zafascynowany psychologią, ale nie spełniasz jeszcze wymagań wstępnych na nasze kierunki studiów, ten rok podstawowy jest okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych przed rozpoczęciem studiów licencjackich z tego ekscytującego przedmiotu. Rok przygotowawczy przygotowuje Cię do studiów na poziomie magisterskim, dając Ci pewność siebie i umiejętności potrzebne do jak najlepszego wykorzystania kursu. Ta opcja jest idealna, jeśli nie spełniasz wymagań wstępnych na nasze studia psychologiczne lub czujesz, że nie jesteś gotowy na przejście do studiowania psychologii na poziomie szkolnictwa wyższego.

Podczas tego kursu zapoznasz się z podstawowymi pojęciami i teoriami w naukach psychologicznych. Skupiając się zarówno na klasycznych, jak i współczesnych badaniach, poznasz historię psychologii i odkryjesz metody naukowe stosowane w naszych badaniach. Da ci to solidne podstawy, na których będziesz mógł budować swoją wiedzę w miarę postępów w nauce.

Rozwiniesz także umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu na studiach uniwersyteckich, takie jak krytyczne myślenie, badania, pisanie akademickie i niezależne studia. Przez cały rok nauki będziesz mieć zapewnione wsparcie ze strony opiekuna naukowego oraz zespołu techników i asystentów dydaktycznych, którzy pomogą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał.

Możesz kontynuować naukę i stać się częścią naszej społeczności badawczej dzięki naszemu programowi uczestnictwa w badaniach psychologicznych. Oznacza to udział w niektórych badaniach psychologicznych prowadzonych przez pracowników i studentów naszego wydziału.

Jest to świetna okazja, aby poprawić swoją pewność siebie, rozwinąć umiejętności uczenia się i zdobyć gruntowne podstawy przedmiotu przed rozpoczęciem nauki na wyższym poziomie.

Studia Bachelor of Science (Honours) Psychology with Counselling wykorzystują naukowe podejście do zrozumienia zachowania i wprowadzają studentów w praktyczne umiejętności wymagane do skutecznego doradztwa. Studenci rozwijają solidne zrozumienie podstawowych procesów psychologicznych i są szkoleni w zakresie metod naukowych stosowanych przez psychologów i doradców. W trakcie studiów studenci uczestniczą w pracach laboratoryjnych i pracują zgodnie z Kodeksem Etycznym Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Studenci krytycznie oceniają główne teoretyczne podejścia do psychologii i poradnictwa oraz zaczynają rozwijać własne umiejętności doradcze. Program wyposaża absolwentów w podstawowe podstawy naukowe i teoretyczne zrozumienie wymagane do studiów na poziomie zaawansowanym.

Akredytacja na podstawie wymagań dla Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Psychology with Counselling with Foundation Year BSc (Hons) w York St John University

80% Zawody podstawowe
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody związane ze sprzedażą

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Psychology with Counselling with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Psychologia z doradztwem z rokiem podstawowym BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

W przypadku kursów z opcjonalnym rokiem praktyki, podczas roku praktyki Twoje opłaty zostaną obniżone do 15% wartości opłaty rocznej.

• Foundation

Rankingi York St John University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi York St John University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów York St John University

O York St John University

York St John University, wcześniej znany jako York Diocesan College, jest finansowany przez rząd uniwersytet położony na obrzeżach zabytkowego centrum miasta York, zaledwie 10 minut spacerem od biblioteki York Explore i słynnego York Minster. York jest małym i uroczym miastem, którego centrum jest otoczone przez kilometry nienaruszonych murów rzymskich i wiele innych historycznych cudów.

Lista 167 kursów licencjackich i magisterskich York St John University - Katalog Kursów

Skład uczniów York St John University

• Why you should study abroad with York St John University
  • Student View: Postgraduate Support