Glasgow Caledonian University
Nauka o żywności (GCU Pathways) BSc (Hons)
Glasgow Caledonian University - Glasgow Caledonian University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 60 o kursach Food Science (GCU Pathways) BSc (Hons) i innych kursach gry komputerowe i animacja na Glasgow Caledonian University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na gry komputerowe i animacja.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Informatyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów gry komputerowe i animacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £30000 £18500 - £30500 £21000 - £36000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £23390 £20411 £24692
Zakres 25-75 percentyla £19866 - £26906 £14825 - £25703 £18756 - £32023

• TEN PROGRAM JEST DOSTĘPNY TYLKO DLA KANDYDATÓW Z OBYWATELSTWEM SZKOCKIM**

Studenci Pathway zapisują się na studia licencjackie BSc (Hons) Food Science na Glasgow Caledonian University. Przez pierwsze dwa lata będziesz studiować HND Applied Biological Sciences w Glasgow Kelvin College, przygotowując się do trzeciego i czwartego roku (z wyróżnieniem) studiów na GCU.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą program HND Applied Biological Sciences z oceną AB, mogą przejść na poziom 3 BSc (Hons) Food Science.

Studia na kierunku Food Science zapewniają wysokiej jakości, innowacyjną, elastyczną i dynamiczną edukację, która pozwala zapoznać się z aktualnymi osiągnięciami w dziedzinie nauk o żywności, zarówno w środowisku akademickim, jak i przemysłowym.

Opracowywanie bezpiecznej, zdrowej, pożywnej i zrównoważonej żywności nigdy nie było ważniejsze, a stopień naukowy w dziedzinie nauk o żywności otwiera drzwi do zróżnicowanej branży i niezliczonych możliwości.

Ten kurs jest uznany przez ScreenSkills, organizację branżową dla brytyjskiego przemysłu związanego z ekranami i posiada znak jakości ScreenSkills Select dla celów wskazania kursów, które najlepiej przygotowują studentów do kariery w przemyśle związanym z ekranami.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Food Science (GCU Pathways) BSc (Hons) w Glasgow Caledonian University

55% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
15% Zawody związane z obsługą klienta
15% Zawody podstawowe
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji

UCAS Tariff of Accepted Students for gry komputerowe i animacja

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Food Science (GCU Pathways), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o żywności (GCU Pathways) BSc (Hons)

.

Rankingi Glasgow Caledonian University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 22 rankingi uniwersytetów Glasgow Caledonian University

O Glasgow Caledonian University

Glasgow Caledonian University (GCU) jest finansowaną ze środków publicznych i renomowaną instytucją szkolnictwa wyższego w Szkocji, a nawet w kontekście globalnym. Times Higher Education konsekwentnie umieszcza tę uczelnię wśród 1000 najlepszych uniwersytetów na świecie, ze względu na najnowocześniejsze obiekty, doskonałość badań i doświadczoną kadrę nauczycielską. Główny kampus znajduje się w samym centrum Glasgow, co ułatwia studentom życie, gdy muszą złapać autobus lub pociąg. Ze względu na lokalizację kampusu nie brakuje tu również możliwości towarzyskich - do ulubionych miejsc spędzania czasu przez studentów należą The Garage, Shack i Sauchihall Street.

Lista 73 kursów licencjackich i magisterskich Glasgow Caledonian University - Katalog Kursów

Technologia żywności z bioprzetwarzaniem BSc (Hons)
91% 0% 10% £27650 146 Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Nauka o żywności z międzynarodowym rokiem założycielskim (wstęp we wrześniu) BSc (Hons)