Doncaster College and University Centre
Zdrowie i opieka społeczna FdSc
Doncaster College and University Centre - Doncaster College and University Centre

Wynagrodzenie absolwentów edukacja i nauczanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £18000 £19000 £20500
Zakres 25-75 percentyla £17000 - £24000 £11500 - £23000 £13500 - £27500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii edukacja i nauczanie (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

Program ma na celu:

• Rozwijanie studentów, którzy potrafią oceniać, planować i wdrażać opiekę oraz dokonywać rzetelnych osądów na temat skuteczności dostawy (lokalna, zrównoważona dostawa za pośrednictwem elastycznej, multidyscyplinarnej siły roboczej).
  • Rozwijanie osobistych i zbywalnych umiejętności studentów, w tym oceny i planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, promocji zdrowia, pracy interdyscyplinarnej, umiejętności interpersonalnych i refleksyjnej praktyki (łączenie teorii, polityki i praktyki).
  • Rozwijanie u studentów zasad uczciwości i współczucia w celu wspierania najlepszych praktyk, skutecznej komunikacji i profesjonalizmu (praktyka skoncentrowana na osobie).
  • Umożliwienie studentom zrozumienia podstawowych zasad ciągłego rozwoju zawodowego, przy jednoczesnym gromadzeniu i zestawianiu dowodów na poparcie tego.

Kurs ten jest szczególnie istotny dla osób już pracujących lub chcących rozwijać karierę w służbie zdrowia i opiece społecznej. Kurs ten zapewnia szereg umiejętności przydatnych w wielu różnych zawodach. Osoby, które ukończyły ten kurs, rozpoczęły pracę w takich obszarach, jak pielęgniarstwo dla dorosłych, fizjoterapia i terapia zajęciowa.

Jeśli chcesz kontynuować naukę po ukończeniu tego kursu, zapewni Ci on solidne podstawy akademickie. Ścieżki progresji kursu mogą obejmować program BSc (Top Up) Health and Social Care.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Health and Social Care FdSc w Doncaster College and University Centre

30% Zawody artystyczne, literackie i medialne
25% Zawody wykwalifikowane
10% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści od mediów
5% Zawody związane z obsługą klienta

Głównym sposobem realizacji tego kursu jest kampus. Studenci otrzymają od 6 do 8 godzin zajęć tygodniowo podczas całego kursu. Nauczanie na terenie kampusu obejmuje połączenie wykładów, seminariów w małych grupach, warsztatów, wykładów gościnnych i indywidualnych dyskusji z opiekunem. Dodatkowe indywidualne spotkania z opiekunami zapewnią dalsze wsparcie. W trakcie studiów studenci będą oceniani na wiele sposobów, w tym (ale nie wyłącznie) poprzez zadania pisemne, prezentacje, egzaminy i oceny praktyczne.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Applicants must have any of the following: 32 UCAS points from two A Levels; level 3 BTEC National; an Access to HE Diploma or relevant real-world experience as per UCNL’s wider participation policy. It is desirable for students to have achieved GCSE grade C or above for English and Maths or Functional Skills. Prospective students wishing to enter a career in nursing will require GCSE grade C or above in English and Maths. We are committed to creating educational opportunities for people from a variety of backgrounds and situations. If you have been out of formal education for some time, and/or you do not have the qualifications stated, we might still be able to consider your application and offer you a range of support. We are here to help. Please get in touch to find out more.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Social Care, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i opieka społeczna FdSc

Twoje czesne pokrywa większość kosztów związanych z kursem (w tym rejestrację, naukę i ocenę).

Być może będziesz musiał ponieść dodatkowe koszty lub zdecydować się na ich pokrycie:

• Książki (będziesz mieć dostęp do książek z listy lektur modułu w bibliotece HE, ale możesz chcieć kupić własne egzemplarze)

- Drukowanie i kserowanie

- Wycieczki i możliwości rozwoju

O Doncaster College and University Centre

Doncaster College to instytucja edukacyjna oferująca programy kształcenia ustawicznego i wyższego, znajdująca się w angielskim mieście Doncaster. College oferuje ponad 120 kursów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na swoim ekscytującym i nowoczesnym kampusie w centrum Doncaster.

Lista 43 kursów licencjackich i magisterskich Doncaster College and University Centre - Katalog Kursów

Skład uczniów Doncaster College and University Centre

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Doncaster College and University Centre według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • A Day In The Life of a Student at Doncaster College