Buckinghamshire New University
Zdrowie i opieka społeczna FdA
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Health and Social Care FdA Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Buckinghamshire New University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Studia w zakresie zdrowia w UK.

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Czy planujesz rozpocząć lub kontynuować karierę jako pracownik służby zdrowia i opieki społecznej? Czy masz silne pragnienie pomagania ludziom? Jeśli tak, to ten kurs może być dla Ciebie.

Nasz kurs podstawowy jest doskonałą przepustką do różnych ról w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, gdzie każdego dnia będziesz czuć się spełniony, wiedząc, że zmieniasz czyjeś życie, zapewniając wsparcie, którego potrzebują, aby prowadzić niezależne i pełne życie.

**Dlaczego warto studiować ten temat?

Zorientowany na zatrudnienie w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, kurs ten został zaprojektowany we współpracy z odpowiednimi pracodawcami, aby sprostać wymagającym potrzebom branży.

Rozwiniesz specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie pracy opiekuńczej, a także analizy i oceny, co oznacza, że możesz wywrzeć pozytywny wpływ na każdą karierę, którą wybierzesz.

Studiując FDA Health and Social Care, otworzysz sobie drzwi do możliwości pracy z młodymi przestępcami, osobami z potrzebami w zakresie zdrowia psychicznego, trudnościami w uczeniu się oraz osobami wrażliwymi, starszymi i niepełnosprawnymi.

Szeroki zakres przedmiotów, które będziesz studiować na tym kursie, zapewni Ci wprowadzenie i wgląd w etykę opieki nad bezbronnymi ludźmi w naszym społeczeństwie. Wiedza ta będzie miała na celu pogłębienie twojego rozwoju i zrozumienia pracy w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, a następnie zwiększenie możliwości zatrudnienia w przyszłości.

**Dlaczego warto studiować na Buckinghamshire New University?

Zdobędziesz również doświadczenie z pierwszej ręki poprzez naukę w miejscu pracy w ramach płatnego zatrudnienia lub wolontariatu.

W BNU zdajemy sobie sprawę, że wielu studentów ubiegających się o ten kurs może nie przystąpić do programu poprzez tradycyjne wymagania akademickie. Oferujemy wsparcie naszego Działu Rozwoju Nauki na zasadzie indywidualnej, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb edukacyjnych.

Zespół będzie współpracował z Tobą we wszystkich aspektach Twojej pracy akademickiej i pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać naukę. Otrzymasz również dostęp do szeregu zasobów internetowych, które zapewnią Ci dalsze wsparcie.

Zaprojektowany zgodnie z Agencją Zapewnienia Jakości i jej wzorcami przedmiotowymi dla studiów zdrowotnych, ten podstawowy stopień pomoże Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do pracy w tej satysfakcjonującej i ekscytującej, ale wymagającej dziedzinie.

W trakcie dwuletniego programu zapoznasz się z takimi tematami jak epidemiologia, polityka zdrowotna i społeczna, kultura i społeczności, zasady badań oraz współczesne kwestie związane z opieką zdrowotną i społeczną.

Kierując się wskazówkami opiekunów i wykładowców, połączysz teorię nauczaną w klasie z praktycznym otoczeniem praktyk. Dzięki wykładom, pracy w grupach i dyskusjom, debatom, seminariom, odgrywaniu ról, zaproszonym prelegentom i samodzielnej nauce, przejdziesz przez podstawowe moduły programu.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

A typical offer will be a UCAS Tariff score of 40 - 64. A minimum of two full A-levels (or equivalent) is required. Every application is considered on an individual basis. For further details of our international English entry requirements, please visit our General Entry Requirements pages.

Wymagania kwalifikacyjne

• All other courses

Aby uzyskać informacje na temat ubiegania się o przyjęcie na Buckinghamshire New University jako kandydat międzynarodowy, odwiedź stronę https://www.bucks.ac.uk/study/international.

Buckinghamshire New University oferuje szereg stypendiów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.bucks.ac.uk/study/fees-and-funding/financial-support-bursaries-and-scholarships
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Social Care, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i opieka społeczna FdA

Irlandia £9250 Rok 1

Większość kursów wiąże się z pewnymi dodatkowymi kosztami, które nie są objęte Twoim czesnym.

Możesz skorzystać ze wsparcia finansowego w postaci stypendium podczas studiów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą sekcję poświęconą wsparciu finansowemu, stypendiom i zapomogom.

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU