Burnley College
Zdrowie i opieka społeczna (zdrowie psychiczne) FD
Burnley College - Burnley College

Zakres 25-75 percentyla £26322 - £32477 £17078 - £30541 £18866 - £34301

Ten kurs ma na celu zapewnienie kursu z naciskiem na "Fitness for Practice", który wypełnia lukę między teorią a praktyką. Kwalifikacja ta ma na celu zapewnienie pracodawcom absolwentów o wysokiej zatrudnialności, którzy mogą "uderzyć w ziemię" i którzy wymagają minimum szkolenia w miejscu pracy.

Ten wyjątkowy kurs został stworzony w odpowiedzi na potrzeby podmiotów świadczących opiekę zdrowotną i społeczną w sektorze wolontariatu, prywatnym i publicznym w celu zwiększenia szkoleń i kwalifikacji ich zaawansowanych praktyków, personelu operacyjnego i kierowniczego, aby sprostać obecnemu programowi jakości usług i wydajności. Kurs ten będzie odpowiedni dla studentów pracujących lub zamierzających pracować w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej. Studenci biorący udział w tym kursie będą musieli odbyć łącznie 250 godzin stażu w takich miejscach jak ośrodki zdrowia i domy opieki. Jeśli studenci są już zatrudnieni, może to zostać zaliczone na poczet godzin stażu. To doświadczenie stażowe jest integralną częścią zapewnienia, że studenci są w stanie zastosować teorię z klasy w praktycznym otoczeniu i rozwijać swoje indywidualne umiejętności i zdolności w tej dziedzinie.

Nauczyciele opieki zdrowotnej i społecznej promują transfer nauki między teorią akademicką a nauką opartą na pracy. Metody nauczania i uczenia się są zróżnicowane, w tym indywidualne studia, wykłady, zajęcia grupowe, prelegenci i nauka online. Uczenie się w miejscu pracy jest integralną częścią celów kursu, umożliwiając ocenę umiejętności i wiedzy w praktyce. Metody oceny są zróżnicowane i obejmują egzaminy, prezentacje, eseje, zeszyty ćwiczeń, portfolio i konta refleksyjne.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

We operate a flexible admissions policy and treat everyone as an individual. This means that we will take into consideration your educational achievements and predicted grades (where applicable) together with your application as a whole, including work experience and personal statement. General Studies accepted. BTEC Extended Diploma:Merit, Pass, Pass Access to Higher Education Diploma: 72 - 80 points GCSE: 5 at grade C/4 including Maths & English or equivalent Applications from individuals with non-standard qualifications, relevant work or life experience and who can demonstrate the ability to cope with and benefit from degree-level studies, are welcome and these applicants will be interviewed. All students must be prepared to undergo and prove they have an enhanced DBS suitable to work with vulnerable adults and children. This incurs an additional cost.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Social Care (Mental Health), FD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i opieka społeczna (zdrowie psychiczne) FD

• Rok 2

O Burnley College

Burnley College to instytucja kształcenia ustawicznego znajdująca się w mieście produkcyjnym Burnley w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z Uniwersytetem w Bolton i oferuje edukację na poziomie A-Level oraz studia honorowe w zakresie kryminalistyki i sądownictwa karnego, edukacji, psychoterapii i inżynierii.

Lista 54 kursów licencjackich i magisterskich Burnley College - Katalog Kursów

Skład uczniów Burnley College

• Alex Ramsay - Advanced Level Creative Digital Media
  • George Smith - Advanced Level Computing