Brunel University
Studia nad wywiadem i bezpieczeństwem MA
Brunel University - Brunel University

Kwestie związane z wywiadem i polityką bezpieczeństwa są jednym z najszybciej rozwijających się obszarów zainteresowania akademickiego i publicznego. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, rządy krajowe, agencje międzynarodowe i międzynarodowe korporacje potrzebują pracowników z silnym zrozumieniem kwestii wywiadowczych i bezpieczeństwa, którzy mogą również wykazać się pierwszorzędnymi umiejętnościami badań i oceny.

Studia nad wywiadem i bezpieczeństwem w Brunel oferują Ci wyjątkową możliwość praktycznego, zorientowanego na politykę studiowania zagadnień wywiadowczych w sektorze prywatnym i publicznym na całym świecie.

W ramach kursu będziesz studiować szereg modułów w kampusie przez rok w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin, w tym udział w Brunel Simulated Intelligence Analysis Exercise (BASE) na temat rzeczywistego świata. Studia magisterskie pozwolą Ci zademonstrować swoją zdolność do ukończenia znacznej części badań nad inteligencją i papierami wartościowymi poprzez projekt rozprawy doktorskiej.

Wysoce zaangażowani i entuzjastyczni wykładowcy łączą szeroką wiedzę specjalistyczną w takich dziedzinach, jak kryptografia, sieci komputerowe, obrazowanie, analiza wywiadowcza, ekonomia i prawo, z wiedzą, umiejętnościami i zrozumieniem, aby rozwinąć Twój potencjał akademicki i zawodowy.

Będziesz nauczany przez jednego z najbardziej innowacyjnych brytyjskich naukowców zajmujących się wywiadem i studiami nad bezpieczeństwem: eksperta od tajnych działań i doktryny wywiadu wojskowego, specjalistę od ustrukturyzowanych technik analitycznych i byłego starszego analityka wojskowego.

Naukowcy ci są częścią Brunel Centre for Intelligence and Security Studies (BCISS), które opracowuje ważne oryginalne badania publikowane na całym świecie i przyczyniające się do sukcesu rządu i biznesu w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci zapewniają sobie pracę w sektorze prywatnym i publicznym, a większość z nich kontynuuje karierę w wywiadzie i studiach nad bezpieczeństwem. Osoby już zatrudnione w rządzie uważają, że kurs wspiera ich awans, prowizje lub zapewnia nowe możliwości zatrudnienia po przejściu na emeryturę.

Możliwości w sektorze prywatnym są szczególnie duże w zakresie funkcji analitycznych dla sektorów bankowości, zasobów oraz ryzyka i bezpieczeństwa.

• All other courses
    • Graduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Graduate Degrees Law
    • Graduate Degrees Science, Technology and IT
    • Undergraduate Degrees Arts, Social Sciences, Education and Social Work
    • Undergraduate Degrees Law
    • Undergraduate Degrees Science, Technology and IT

Każdego roku Brunel University London oferuje ponad 600 stypendiów, zapomóg i zniżek dla studentów z kraju, UE i zagranicy. Aby się o nie ubiegać, musisz otrzymać ofertę jednego z naszych kursów i złożyć odpowiedni wniosek. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. https://www.brunel.ac.uk/scholarships
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Intelligence and Security Studies, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:2 (lub wyższy) stopień z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii lub równoważne kwalifikacje uznawane na arenie międzynarodowej, ze zrozumieniem realiów akademickich badań nad wywiadem i bezpieczeństwem oraz ram, w których działają operacje wywiadowcze i bezpieczeństwa.

Wszyscy kandydaci muszą złożyć następujące dokumenty podczas składania wniosku: aktualny transkrypt; 1 referencja akademicka; aktualne CV; ukierunkowane osobiste oświadczenie wykazujące zainteresowanie i zrozumienie kursu.

Kandydaci posiadający inne kwalifikacje lub odpowiednie doświadczenie zawodowe będą rozpatrywani indywidualnie.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami będą przeprowadzane telefonicznie lub osobiście. W związku z tym kandydaci powinni upewnić się, że ich znajomość języka angielskiego jest wystarczająco dobra, aby mogli samodzielnie wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Rankingi Brunel University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Brunel University

O Brunel University

Założony w 1957 roku, Brunel University znajduje się w podmiejskiej scenerii dużego miasta Uxbridge, w Londynie. Ze względu na lokalizację uczelni, Brunel University ma liczne połączenia transportem publicznym z Londynem, z których studenci korzystają, aby poszerzyć swoje możliwości, jeśli chodzi o praktyki zawodowe. Wskaźnik przyjęć jest niższy niż na wielu uniwersytetach, więc wnioskodawcy powinni przygotować swoje osobiste oświadczenia i wywiady dobrze, gdy ubiegają się o zapisanie się tutaj.

Lista 270 kursów licencjackich i magisterskich Brunel University - Katalog Kursów

Skład uczniów Brunel University

• Brunel campus life: Union of Brunel Students
  • Brunel campus life: Brunel International and London Brunel International College