Blackburn College
Praktycy ds. dzieci, młodzieży i rodzin CertHE
Blackburn College - Blackburn College

Zakres 25-75 percentyla £20982 - £28114 £18679 - £30387 £21981 - £39292

Children, Young People and Families Practitioner CertHE jest skierowany do osób, które chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie lub chcą poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę zawodową i doświadczenie w tym sektorze. Program ten byłby szczególnie odpowiedni dla osób pracujących w sektorze społeczności, szczególnie w charakterze wolontariuszy i chcących uzyskać płatne zatrudnienie w tej dziedzinie.

Kurs został zaprojektowany we współpracy z lokalnymi pracodawcami z sektora dzieci, młodzieży i rodzin. Dzięki temu będziesz miał okazję zaangażować się w wyzwania stojące przed organizacjami i sposób, w jaki profesjonaliści pracujący w tym sektorze reagują na kwestie społeczne i świadczą usługi.

Program ten zapewni Ci również krytyczne zrozumienie teoretycznych koncepcji, podejść i zasad pracy w sektorze dzieci, młodzieży i rodzin. Podobnie, lepiej zrozumiesz prawa, obowiązki i potrzeby dzieci, młodzieży i rodzin w celu promowania równości, różnorodności, integracji i ochrony. Dodatkowo rozwiniesz szereg umiejętności intelektualnych, przedmiotowych i zbywalnych, które zwiększą twoje szanse na zatrudnienie.

Ten kurs jest również dostępny jako praktyka zawodowa:.

Ocena będzie przeprowadzana za pomocą szeregu ustalonych metodologii na różnych etapach nauki. Zaproponujemy Ci różne sposoby oceny w celu spełnienia efektów uczenia się, jednak mamy również alternatywną politykę oceny, aby dokonać uzasadnionych dostosowań dla każdej metody oceny, która nie spełnia Twoich potrzeb edukacyjnych. Metody oceny obejmują standardowe praktyki na etapach wstępnym, diagnostycznym, formatywnym i podsumowującym. Przykłady działań związanych z oceną obejmują: **Essays** Wymagania dotyczące studiów na poziomie 4 będą obejmować tworzenie esejów oceniających efekty uczenia się. Otrzymasz wsparcie w pisaniu akademickim poprzez samouczki akademickie i warsztaty umiejętności uczenia się. **Seminaria** Debaty i dyskusje to wciągający sposób na poznanie różnych stanowisk w kluczowych kwestiach teoretycznych, dlatego każdy moduł zawiera komponent seminaryjny, w którym możesz przeprowadzić własne badania i zaangażować się w debaty i dyskusje na kluczowe tematy. **Raporty** W przypadku niektórych ocen będziesz musiał sporządzić raporty. Ta metoda oceny jest przydatna do rozwijania umiejętności ważnych dla profesjonalistów pracujących w tym sektorze. **Prezentacje grupowe** Prezentacje grupowe mają na celu zachęcenie do pracy z innymi w celu dotrzymania terminów, więc będziesz współpracować z rówieśnikami przy wykonywaniu niektórych zadań oceny. **Ocena rówieśnicza Każdy moduł zapewni Ci możliwość przygotowania się do oceny podsumowującej. Wykonasz szereg zadań formatywnych, w tym otrzymywanie i przekazywanie informacji zwrotnych innym studentom na temat niektórych zadań. **Refleksja w miejscu pracy** Ważne jest, aby twoja nauka we wszystkich modułach była powiązana z miejscem pracy, więc niektóre oceny będą obejmować krytyczną refleksję w celu oceny przydatności efektów uczenia się w praktyce.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

This course requires a minimum of 32 or 48 UCAS Tariff points. For 32 UCAS Tariff points, they must be directly related to the programme of study – ideally from relevant social science subjects or practice-based children, young people and families subjects such as NVQ and BTEC qualifications. Otherwise 48 UCAS Tariff points are required. In addition, you will need a GCSE at C (4) in English Language, or an equivalent Level 2 qualification in English. If English is not your first language you will need to demonstrate the ability to study in English. Applicants who do not meet the standard entry criteria but have relevant work/life experience will be considered on an individual basis and may be invited to interview.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Children, Young People and Families Practitioners, CertHE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praktycy ds. dzieci, młodzieży i rodzin CertHE

O Blackburn College

Blackburn College jest szkołą wyższą w Blackburn, w północno-zachodniej Anglii. Dzięki najlepszym w Wielkiej Brytanii statystykom zadowolenia studentów i zdawalności egzaminów, Blackburn College kształci co roku około 5 000 studentów w zakresie zawodowym, A-Level i dla dorosłych.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich Blackburn College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackburn College

• Music Performance and Technology at Blackburn College
  • Barbering at Blackburn College