Bishop Grosseteste University
Bishop Grosseteste University - Bishop Grosseteste University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Education Studies and Theology, Philosophy & Ethics (with Foundation Year) BA (Hons) i innych kursach Edukacja na Bishop Grosseteste University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Edukacja.

Wynagrodzenie absolwentów Edukacja

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Edukacja na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £17000 - £25500 £13500 - £23000 £15000 - £27500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Edukacja (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £17876 - £26989 £13285 - £24238 £14769 - £27779

Studia na kierunku Education Studies na BGU zapewnią Ci doskonałe zrozumienie edukacji w jej najszerszym znaczeniu, krajowym i globalnym, i są świetnym kierunkiem, jeśli jesteś zainteresowany karierą w nauczaniu lub myślisz o pracy w innych obszarach związanych z edukacją.

Niezależnie od tego, czy określasz siebie jako agnostyka, ateistę czy osobę mocno wierzącą, jeśli interesujesz się etycznymi, politycznymi, filozoficznymi i religijnymi kwestiami naszych czasów, ten kurs jest idealny dla Ciebie. W BGU możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu religioznawstwa, filozofii i teologii. Zaprojektowaliśmy ten kierunek studiów licencjackich, aby przenieść najstarsze przedmioty akademickie do współczesności - łącząc bogactwo starożytnej tradycji z aktualnością i świeżością przedmiotu XXI wieku.

Jeśli nie masz lub nie sądzisz, że osiągniesz normalne punkty taryfowe za studiowanie na BGU, ten kurs umożliwi ci studiowanie na stopień bez żadnych punktów UCAS. Kurs jest realizowany przez cztery lata i obejmuje rok podstawowy, który stanowi doskonałe wprowadzenie do tego, co to znaczy być studentem uniwersytetu i przygotowuje Cię do efektywnego studiowania na poziomie licencjackim. W ramach Foundation Year będziesz studiować osiem modułów, z których wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby wyposażyć Cię w niezbędne umiejętności akademickie i wiedzę, aby z powodzeniem rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku. Weźmiesz również udział w serii sesji tematycznych prowadzonych przez ekspertów, mających na celu wprowadzenie Cię w wybrany przez Ciebie obszar tematyczny.

**<Aby dowiedzieć się więcej o tym kursie, odwiedź .

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Education Studies and Theology, Philosophy & Ethics (with Foundation Year) BA (Hons) w Bishop Grosseteste University

30% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
25% Specjaliści inżynierii
20% Specjaliści inżynierii
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Zawody wykwalifikowane
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

UCAS Tariff of Accepted Students for Teologia i religioznawstwo

• Others
    • The candidate must attain a minimum of 6 in each component of the IELTS test.
    • The candidate must attain a minimum of 5.5 in each component of the IELTS test.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education Studies and Theology, Philosophy & Ethics (with Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia edukacyjne oraz teologia, filozofia i etyka (z rokiem podstawowym) BA (Hons)

• Foundation

Rankingi Bishop Grosseteste University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Bishop Grosseteste University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 5 rankingi uniwersytetów Bishop Grosseteste University

O Bishop Grosseteste University

Uniwersytet Bishop Grosseteste (BGU) został założony w 1862 roku i jest położony w miejskim otoczeniu katedralnego miasta Lincoln w Anglii. BGU specjalizuje się w kształceniu nauczycieli w ramach ścieżek szkoleniowych PGCE. Opcje szkoleniowe sięgają od stopnia Foundation Degrees aż do poziomu doktoranckiego, a wszystkie skupiają się na wprowadzeniu absolwentów w pożądane przez nich pole pracy, czy będzie to nauczanie dzieci w szkołach podstawowych, czy też nauczanie przedmiotów specjalistycznych w instytucjach kształcenia dorosłych.

Lista 68 kursów licencjackich i magisterskich Bishop Grosseteste University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bishop Grosseteste University

• Essential Places for Students in Lincoln | Bishop Grosseteste University
  • Advice from students