Birmingham City University
Praca z dziećmi, młodzieżą i rodzinami BA (Hons)
Birmingham City University - Birmingham City University

Working with Children, Young People and Families BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 30 absolwentów o poszczególnych kursach na Birmingham City University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Praca socjalna w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Praca socjalna

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Praca socjalna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £32000 £16000 - £30000 £18000 - £33500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Praca socjalna (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £26322 - £32477 £17078 - £30541 £18866 - £34301

Nasz kurs BA (z wyróżnieniem) Praca z dziećmi, młodzieżą i rodzinami opiera się na silnym zaangażowaniu w sprawiedliwość społeczną i równość. Zapewnimy Ci szereg doświadczeń związanych z nauczaniem i uczeniem się, aby wykorzystać Twoje istniejące umiejętności i motywację, abyś mógł wnieść swój wkład w zmieniające się społeczeństwo, szczególnie w usługach, które pracują z lub dla wrażliwych dzieci, młodych ludzi i ich rodzin.

Skupiając się na rozwoju osobistym i zawodowym, nasze studia zaangażują Cię w zrozumienie złożoności pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami, zarówno w teorii, jak i praktyce. Chcemy Cię wspierać, abyś mógł rozwijać się, aby stać się skutecznymi agentami zmian, zmieniając wrażliwe dzieci i młodzież oraz zapewniając wsparcie rodzinie.

Prawa dzieci i młodzieży oraz zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości społecznej znajdują się w centrum naszych przekonań, nauczania i badań.

W miarę postępów w programie staniesz się pewnym siebie i kompetentnym rzecznikiem dzieci i młodzieży; rozwijając swoje umiejętności osobiste i zawodowe, aby w przyszłej karierze mieć wpływ na rozwój praktyki, usług i polityki.

Dzięki wspierającemu i pielęgnującemu środowisku uczenia się będziesz zachęcany do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych, korzystania z technologii cyfrowych i podejmowania "ryzyka" podczas odkrywania i dowiadywania się nowych rzeczy na temat pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, a także z samym sobą.

Doświadczeni wykładowcy programu pochodzą z różnych środowisk zawodowych i prowadzą badania, rozumiejąc wymagania związane ze studiami, pracą i życiem rodzinnym. Program opiera się na doświadczonych specjalistach z dziedziny edukacji, pracy socjalnej i zdrowia. Są oni zaangażowani w ten sam program sprawiedliwości społecznej, mobilności społecznej i odpowiedzialności społecznej, który stanowi podstawę filozofii programu.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Working with Children, Young People and Families BA (Hons) w Birmingham City University

20% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody administracyjne

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Nie mniej niż 5.5 w każdym zespole

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Working with Children, Young People and Families, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praca z dziećmi, młodzieżą i rodzinami BA (Hons)

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 15 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 310 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Why we love Birmingham City University!
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University

City South Campus, Edgbaston

Dzieciństwo & Młodzież i Matematyka (z Rokiem Założycielskim) BA (Hons)
95% 5% 10% £12500 116 Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin