Bath Spa University
Praktyka zawodowa w szkolnictwie wyższym MA
Bath Spa University - Bath Spa University

Program pomagający pracownikom i studentom w podejmowaniu kluczowych wyzwań związanych z pracą w szkolnictwie wyższym.

• Możliwości akredytowanego rozwoju zawodowego zaprojektowanego w celu zaspokojenia potrzeb osób pracujących w kontekście szkolnictwa wyższego, poprzez wykorzystanie wcześniejszych odpowiednich punktów lub stypendiów HEA.
  • Podejmuj rozwój zawodowy we własnym tempie. Oferujemy elastyczne schematy zapisów, realizacji kursów i akumulacji punktów.
  • Zajęcia edukacyjne i zadania oceniające mają charakter praktyczny i mogą być dostosowane do potrzeb Twojego środowiska pracy.

Ten elastyczny kurs magisterski został zaprojektowany tak, aby wspierać Twój ciągły rozwój zawodowy poprzez szereg opcji modułów i oferuje zarówno kwalifikacje pośrednie, jak i status akredytacji zewnętrznej (HEA) (tylko dla osób z odpowiednią praktyką nauczania w szkolnictwie wyższym). Wybierzesz moduły w oparciu o swoją rolę i zainteresowania i będziesz studiować przez okres od dwóch do pięciu lat.

Kurs jest odpowiedni dla pracowników akademickich, pracowników usług profesjonalnych i studentów badawczych i może opierać się na wcześniejszych odpowiednich PGCerts (w praktyce HE) lub HEA Fellowships poprzez akredytację wcześniejszego uczenia się. Jako członek personelu lub student badań, program PPHE pomoże Ci sprostać kluczowym wyzwaniom związanym z pracą w szybko zmieniającym się świecie szkolnictwa wyższego, jednocześnie zdobywając punkty i kwalifikacje podyplomowe w celu rozwoju zawodowego.

Wyzwania te - związane z nauczaniem, wspieraniem uczenia się studentów, zatrudnialnością, zrównoważonym rozwojem, nowymi technologiami, zarządzaniem zespołami, przedsiębiorczością, zapewnianiem jakości i rozliczalnością zewnętrzną - obejmują całą działalność szkolnictwa wyższego i rzadko można się nimi zająć w odosobnieniu. Rodzą one wiele pytań o to, jak najlepiej usprawnić nauczanie i badania w określonych kontekstach, a także o to, w jaki sposób menedżerowie i administratorzy mogą poprawić skuteczność i wydajność obecnych praktyk, zwłaszcza w zakresie zaspokajania potrzeb i aspiracji studentów, wzbogacania ich doświadczeń edukacyjnych i podnoszenia trwałej wartości ich efektów uczenia się.

Ocena wszystkich modułów odbywa się w ramach zajęć, w oparciu o wykonanie zadań mających na celu promowanie zrozumienia, ulepszenia i / lub zastosowania praktyk zawodowych w szkolnictwie wyższym w Twojej własnej praktyce.

• Foundation
    • Mphil / PhD
    • PGCE
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Practice in Higher Education, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Musisz pracować lub być studentem badawczym w instytucji szkolnictwa wyższego (w tym HE w FE) podczas studiów w niepełnym wymiarze godzin na tym kursie. Działania i oceny są oparte na Twojej obecnej praktyce zawodowej w szkolnictwie wyższym. Obejmuje to zarówno personel akademicki, jak i profesjonalny. Skontaktuj się z zespołem ds. kursu, aby omówić tę kwestię.

Zwykle będziesz musiał posiadać tytuł licencjata przyznany przez brytyjską instytucję szkolnictwa wyższego lub równoważne kwalifikacje z zagranicy. Kandydaci, którzy nie posiadają tytułu licencjata lub równoważnych kwalifikacji zawodowych, ale mają co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z programem, są również mile widziani i zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Jeśli posiadasz już kwalifikacje, takie jak PGCert w dziedzinie szkolnictwa wyższego (uczenie się i nauczanie lub praktyka akademicka) lub stypendium Akademii Szkolnictwa Wyższego, kurs może być oparty na tych kwalifikacjach w celu uzyskania wyższych kwalifikacji. W związku z tym kurs ten jest odpowiedni przede wszystkim dla osób mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii, które mogą regularnie podróżować do Bath w celu studiowania w niepełnym wymiarze godzin wraz z pracą w szkolnictwie wyższym.

Czesne Praktyka zawodowa w szkolnictwie wyższym MA

Irlandia £4298 Rok 1

Rankingi Bath Spa University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 9 rankingi uniwersytetów Bath Spa University

O Bath Spa University

Bath Spa University znajduje się na wiejskich obrzeżach angielskiego miasta o tej samej nazwie, Bath. Ta instytucja szkolnictwa wyższego szczyci się tym, że ma zasoby wydziału i inicjatywę, aby traktować studentów jako jednostki, poprzez poznanie ich mocnych i słabych stron, a tym samym jest w stanie pomóc im znaleźć miejsca pracy, które są zgodne z ich celami. W wolnym czasie, możesz znaleźć akademickie i społeczne doświadczenia poprzez ponad 70 klubów i stowarzyszeń studenckich w Bath Spa.

Lista 240 kursów licencjackich i magisterskich Bath Spa University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bath Spa University

• Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University
  • Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production

Newton Park Campus