Anglia Ruskin University
Lingwistyka stosowana i nauczanie języka angielskiego osób posługujących się innymi językami (TESOL) MA
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Nasz MA Applied Linguistics and TESOL poprawi twoje teoretyczne zrozumienie nauki języków obcych i pomoże ci rozwinąć umiejętności nauczania.

Będziesz zgłębiać najnowsze teorie w tematach takich jak przyswajanie drugiego języka i dyskurs społeczny, jak również poznasz różne metody analizy, dzięki którym będziesz mógł ocenić ich wartość dla Twojego własnego nauczania języka.

Nauczysz się także prowadzić własne badania, kompilując i analizując dane jakościowe i ilościowe oraz rozwijając swoje umiejętności krytyczno-oceniające. Te umiejętności wykorzystasz w swoim własnym projekcie badawczym pod koniec kursu, jak również w swojej przyszłej karierze.

Nasze moduły fakultatywne pozwolą Ci również odkryć Twoje własne zainteresowania, z tematami takimi jak projektowanie kursów i praktyka w klasie, jak również "Wpływ migracji" i "Język, tożsamość i polityka", które pomogą Ci przygotować się do kariery nauczyciela na całym świecie.

Poza kursem możesz wziąć udział w naszych seminariach naukowych i konferencjach. Nasze poprzednie wydarzenia obejmowały konferencję Identities in Language, konferencję British Association for Applied Linguistics 2016 oraz SymPol Conference on Linguistic (Im)Politeness.

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Linguistics and Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 267 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?
  • Anglia Ruskin University London

Hiszpański i językoznawstwo MA (Hons)
62% 5% 0% £26500 180 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Język i lingwistyka MA (Hons)