Rankingi Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance ()

Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance oferuje programy w tych dwóch dyscyplinach, które odbywają się w kampusie w Londynie (Anglia). Trinity przyjmuje tylko tych wnioskodawców, którzy wierzą, że są w stanie zmusić ich do osiągnięcia wyjątkowych osiągnięć w wybranej przez nich formie sztuki. Dla tych studentów, którym uda się zapewnić sobie miejsce, będą mieli dostęp do jednych z najlepszych obiektów w Wielkiej Brytanii.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: Publikacja (Business, Management and Marketing). Pozycja w rankingu # 27.
  • września 2023: zdobył ocenę 26 w najnowszym (Business and Management) z The Guardian News and Media Limited .
  • lipca 2023: aktualizacja. zajmuje miejsce 8081.
  • czerwca 2023: Publikacja (Business & Management Studies). Pozycja w rankingu # 19.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka CUG The Complete University Guide - By Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Oceny uczniów za

Zadowolenie studentów:
4.3 (na podstawie ocen uczniów 691 )
Google ratings:
4.3 (na podstawie ocen uczniów 691 )

"Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenia ze studiowaniem tańca współczesnego w Trinity są pozytywne, a od czasu rozpoczęcia nauki znacznie poprawiłam swój warsztat. Czasami mam wrażenie, że indywidualna uwaga poświęcana każdemu uczniowi mogłaby być lepsza, ponieważ studiuje tu tak wiele osób."

"Usługi związane z karierą zawodową i zdrowiem psychicznym są na dobrym poziomie, nawet jeśli jest wiele osób, które próbują z nich skorzystać. Możliwość zanurzenia się w społeczności Trinity to przywilej i polecam każdemu, kto myśli o przyjeździe, aby to zrobił."

PROS

• Studenci są zgodni co do tego, że największym atutem uczelni jest jej wyposażenie. Należą do nich atrakcyjne przestrzenie studyjne oraz nowoczesna biblioteka wyposażona w tysiące woluminów.
  • Służby ds. kariery pomagają artystom w Trinity, a kompetentni pracownicy udzielają dokładnych i dostosowanych do potrzeb kariery porad. Ponadto wszyscy nauczyciele są doświadczonymi specjalistami w swoich branżach.

CONS

• Każdy wychowawca musi nadzorować pracę dużej liczby uczniów, co oznacza, że nauczycielom trudno jest udzielać indywidualnej pomocy.
  • Wysoce selektywne statystyki przyjęć powinny skłonić każdego potencjalnego kandydata do poważnego przygotowania przesłuchania przed przyjazdem, ponieważ mniej niż 10% kandydatów zostaje przyjętych.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
King Charles Court Old Royal Naval College Greenwich
SE10 9JF, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Moving to London as a TL Dance Student
  • A Day in the Life of a BA Contemporary Dance Student | Dance Virtual Open Day
  • Sebastian Abarbanell | Alumni Spotlight
  • Tom Beer | Alumni Spotlight

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Chiny:
United States:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Indie:
Szwajcaria:
Norwegia:
Rosja:
Południowa Afryka:
Japonia:
Korea (South):
Malezja:
Singapur:
Republika Chińska:
Izrael:
Kanada:
Meksyk:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #121 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 24 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 8081 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #9 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #24 wśród uniwersytetów w Anglia i #121 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 121 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.