Rankingi Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance ()

Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance oferuje programy w tych dwóch dyscyplinach, które odbywają się w kampusie w Londynie (Anglia). Trinity przyjmuje tylko tych wnioskodawców, którzy wierzą, że są w stanie zmusić ich do osiągnięcia wyjątkowych osiągnięć w wybranej przez nich formie sztuki. Dla tych studentów, którym uda się zapewnić sobie miejsce, będą mieli dostęp do jednych z najlepszych obiektów w Wielkiej Brytanii.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2024: Publikacja (Business, Management and Marketing). Pozycja w rankingu # 47.
  • września 2024: zdobył ocenę 22 w najnowszym (Business and Management) z The Guardian News and Media Limited .
  • lipca 2024: Ranking webometria sieci uniwersytetów aktualizacja. zajmuje miejsce 8081.
  • maja 2024: Publikacja Kompletny przewodnik uniwersytecki po CUG – Tabela ligowa sztuki, dramatu i muzyki (Arts, Drama & Music). Pozycja w rankingu # 8.

Rankingi uniwersyteckie

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Rankingi światowych uniwersytetów portalu QS według przedmiotu
    [Opublikowany 10 kwietnia, 2024]
    Kompletny przewodnik uniwersytecki po CUG - według przedmiotów
    [Opublikowany 14 maja, 2024]

[Opublikowany 07 września, 2024]

[Opublikowany 20 września, 2024]
    Sztuki performatywne
    Rankingi światowych uniwersytetów portalu QS według przedmiotu
    [Opublikowany 10 kwietnia, 2024]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka QS World University Rankings By Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

Oceny kursantów dla

4.3
Wskaźnik satysfakcji studentów University Guru
na podstawie 691 ocen kursantów
NSS logo NSS ratings
2.9 (na podstawie 206 ocen kursantów)
Google logo Google ratings
4.3 (na podstawie 691 ocen kursantów)

"Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenia ze studiowaniem tańca współczesnego w Trinity są pozytywne, a od czasu rozpoczęcia nauki znacznie poprawiłam swój warsztat. Czasami mam wrażenie, że indywidualna uwaga poświęcana każdemu uczniowi mogłaby być lepsza, ponieważ studiuje tu tak wiele osób."

"Usługi związane z karierą zawodową i zdrowiem psychicznym są na dobrym poziomie, nawet jeśli jest wiele osób, które próbują z nich skorzystać. Możliwość zanurzenia się w społeczności Trinity to przywilej i polecam każdemu, kto myśli o przyjeździe, aby to zrobił."

PROS

• Studenci są zgodni co do tego, że największym atutem uczelni jest jej wyposażenie. Należą do nich atrakcyjne przestrzenie studyjne oraz nowoczesna biblioteka wyposażona w tysiące woluminów.
  • Służby ds. kariery pomagają artystom w Trinity, a kompetentni pracownicy udzielają dokładnych i dostosowanych do potrzeb kariery porad. Ponadto wszyscy nauczyciele są doświadczonymi specjalistami w swoich branżach.

CONS

• Każdy wychowawca musi nadzorować pracę dużej liczby uczniów, co oznacza, że nauczycielom trudno jest udzielać indywidualnej pomocy.
  • Wysoce selektywne statystyki przyjęć powinny skłonić każdego potencjalnego kandydata do poważnego przygotowania przesłuchania przed przyjazdem, ponieważ mniej niż 10% kandydatów zostaje przyjętych.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
King Charles Court Old Royal Naval College Greenwich
SE10 9JF, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • A Day in the Life of a BA Contemporary Dance Student | Dance Virtual Open Day
  • Moving to London as a TL Dance Student
  • Sebastian Abarbanell | Alumni Spotlight
  • Tom Beer | Alumni Spotlight

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Chiny:
United States:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Indie:
Szwajcaria:
Norwegia:
Rosja:
Południowa Afryka:
Japonia:
Korea (South):
Malezja:
Singapur:
Republika Chińska:
Izrael:
Kanada:
Meksyk:

Kampusy

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #134 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 101 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 379 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 33 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 87 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 8081 w Ranking webometria sieci uniwersytetów. Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 101 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #8 w Kompletny przewodnik uniwersytecki po CUG – Tabela ligowa sztuki, dramatu i muzyki (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 101 rankingów uniwersyteckich osiąga #33 wśród uniwersytetów w Anglia i #134 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 134 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.