Rankingi Royal Conservatoire of Scotland ()

W sercu Glasgow znajduje się Królewskie Konserwatorium Szkocji (Royal Conservatoire of Scotland), które zajmuje się sztuką dramatyczną, muzyką i tańcem. Kampus przy Renfrew Street został zaprojektowany wyłącznie z myślą o osobach studiujących te dziedziny sztuki, co oznacza, że osoby zapisujące się na studia mogą liczyć na dostęp do nowoczesnych sal prób i studiów nagrań, a także do wszystkich nowoczesnych materiałów i sprzętu, które są niezbędne do rozwoju w danej dziedzinie.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: The Times and The Sunday Times ogłosił najnowsze wyniki (Business, Management and Marketing) z na pozycji 30.
  • września 2023: Publikacja (Business and Management). Pozycja w rankingu # 54.
  • lipca 2023: zdobył ocenę 8293 w najnowszym z Webometrics .
  • czerwca 2023: The University League Tables ogłosił najnowsze wyniki (Business & Management Studies) z na pozycji 44.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

[Opublikowany 15 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Edukacja The Times Good University Guide by Subject
Muzyka The Guardian University League Tables by Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

PROS

• Ponieważ szkoła ta specjalizuje się w kształceniu w zakresie głównych sztuk widowiskowych, uczniowie mogą liczyć na przyjazne i wspierające środowisko, w którym będą mogli współpracować z kolegami o podobnych poglądach.
  • W szkole dostępne są klasy dla dzieci, ponieważ szkoła docenia znaczenie wczesnego rozpoczęcia nauki w celu osiągnięcia sukcesu w tych wymagających dziedzinach.
  • Chociaż szkoła nie oferuje zakwaterowania, Glasgow ma jedne z najniższych stawek czynszu w Wielkiej Brytanii i jest uznane za światowe miasto muzyki UNESCO.

CONS

• Czesne jest dla wielu osób zbyt drogie, jednak szkoła ustala wysokość czesnego dla każdego kandydata w zależności od jego statusu materialnego.
  • W przypadku niektórych kursów łączących różne dziedziny sztuki wielu uczniów stwierdziło, że nie wszystkim przedmiotom poświęca się tyle samo czasu.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
100 Renfrew Street
G2 3DB, Glasgow
Szkocja
Strona Internetowa :
Społeczny:

Inne uniwersytety w Glasgow:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #18 w Szkocja w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 20 uniwersytetów w Szkocja.

zdobywa # 5 w Glasgow w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 6 uniwersytetów w Glasgow.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 8293 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #5 w (Arts, Drama & Music). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #5 wśród uniwersytetów w Szkocja i #18 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 18 wśród wszystkich uniwersytetów w Szkocja i The University of Edinburgh osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Glasgow. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.