Rankingi Royal College Of Music ()

Royal College of Music to akademia muzyczna, która od 1882 roku posiada status konserwatorium. Znajduje się w londyńskiej dzielnicy South Kensington w Anglii. Studenci tej uczelni mają szansę stać się częścią entuzjastycznej grupy utalentowanych wykonawców, ucząc się naprzeciwko słynnej na całym świecie Royal Albert Hall. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię jazz, orkiestra czy śpiew operowy, Royal College of Music oferuje wyjątkowe zajęcia we wszystkich dziedzinach.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • września 2023: zdobył ocenę 20 w najnowszym (Business, Management and Marketing) z The Times and The Sunday Times .
  • września 2023: (Business and Management) aktualizacja. zajmuje miejsce 5.
  • lipca 2023: Publikacja . Pozycja w rankingu # 7140.
  • czerwca 2023: zdobył ocenę 25 w najnowszym (Business & Management Studies) z The University League Tables .

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 15 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla

Muzyka The Guardian University League Tables by Subject
Sztuka wizualna i sztuka sceniczna

"Studiowanie tutaj wcale nie było łatwe i każdy, kto myśli o przyjeździe, powinien spodziewać się ciężkiej pracy. Mimo to uwielbiam tę akademię ze względu na profesjonalnych nauczycieli, którzy zawsze poświęcają czas, aby zapewnić swoim uczniom indywidualne wsparcie, gdy tego potrzebują."

"Chciałem tu zdobyć dyplom ze względu na międzynarodowy prestiż, jakim cieszy się ta uczelnia. Dzięki niemu mam stałe możliwości pracy w teatrach i orkiestrach. Ludzie, którzy pracują z muzyką, zauważają, że jesteś absolwentem Royal College of Music".

PROS

• Uczniowie zgodnie twierdzą, że w klasie odbywa się wiele godzin lekcyjnych, co oznacza, że uczniowie pogłębiają swoją wiedzę muzyczną, gromadząc tak wiele czasu na kontakt z nauczycielami.
  • W uczelni działa aktywnie Samorząd Studencki, który organizuje liczne kluby i warsztaty. Dzięki temu ciężko pracujący muzycy mogą odpocząć od rutyny i lepiej poznać się nawzajem.
  • Akademia zapewnia zakwaterowanie w akademikach Prince Consort Village. Wielu studentów poleca nowym uczniom zamieszkanie w akademiku, ponieważ jest to często bardziej przystępne cenowo niż wynajęcie prywatnego mieszkania w Londynie. Ponadto mieszkanie z innymi studentami pomoże Ci zintegrować się społecznie.

CONS

• Osoby planujące zamieszkać w mieście powinny mieć świadomość, że koszty utrzymania w Londynie stanowią wyzwanie. Ma to wpływ zwłaszcza na studentów zagranicznych, którzy niekorzystnie przeliczają walutę.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
Telefon:
Adres:
SW7 2BS, Londyn
Anglia
Strona Internetowa :
Społeczny:

NSS Zagregowane opinie studentów

Poniżej przedstawiamy wyniki dla każdego z pytań ankiety w porównaniu do średniej dla wszystkich uczelni brytyjskich.

Skład uczniów

Chiny:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Korea (South):
United States:
Singapur:
Australia:
Japonia:
Rosja:
Południowa Afryka:
Ukraina:
Turcja:
Indie:
Malezja:
Republika Chińska:
Nowa Zelandia:
Izrael:
Kanada:
Meksyk:
Szwajcaria:

Kampusy

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #117 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 22 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi .

osiągnął # 7140 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #1 w (Performing Arts). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #22 wśród uniwersytetów w Anglia i #117 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 117 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.