Rankingi Royal College of Art ()

Założona w 1837 roku, Royal College of Art (RCA) znajduje się w miejskiej scenerii Londynu, z kampusami w South Kensington, Battersea i White City. RCA jest wyłącznie podyplomową instytucją Sztuki i Projektowania i oferuje szczególnie szerokie wsparcie dla tych studentów, którzy szukają kariery w badaniach, możliwe dzięki ich RKEI Office. Dla tych, którzy nie chcą podążać tą ścieżką, uczelnia zapewnia również zróżnicowany katalog przedmiotów, jak również wsparcie dla początkujących firm założonych przez swoich studentów.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla
  • marca 2024: Scimago Institutions ogłosił najnowsze wyniki z na pozycji 4101.
  • lipca 2023: Nowa edycja . zdobył ocenę #2888.
  • marca 2023: (Business & Management Studies) aktualizacja. zajmuje miejsce 1.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

PROS

• To idealny uniwersytet dla artystów, ponieważ kampus jest pełen kreatywnych osobowości, jak twierdzą studenci. Możliwość pracy wśród podobnie myślących osób pozwala wydobyć to, co najlepsze z twoich projektów!
  • Jeśli chodzi o osiągnięcia rankingowe, RCA zajęła 1. miejsce globalnie w rankingu QS World University Rankings.
  • Wskazówki od wykładowców są zawsze konstruktywne, donoszą studenci. Wielu z nich uważa to za ważne w środowisku, w którym nie ma poprawnych i niepoprawnych odpowiedzi, a w którym wiele uczelni artystycznych zawodzi.

CONS

• Studenci ostrzegają, że trzeba tu płacić za własne materiały, co warto wziąć pod uwagę przed planowaniem projektów.
  • Nie ma zbyt wielu klubów, co ma negatywny wpływ na doświadczenie społeczne w porównaniu z innymi szkołami i uniwersytetami.

Kluczowe fakty

United States:
Indie:
Republika Chińska:
Hong Kong (Special Administrative Region of China):
Kanada:
Japonia:
Australia:
Malezja:
Arabia Saudyjska:
Izrael:
Meksyk:
Tajlandia:
Turcja:
Szwajcaria:
Rosja:
Brazylia:
Chile:
Norwegia:
Liban:
Iran:
Singapur:
Pakistan:
Indonezja:

Inne uniwersytety w Londyn:

Najczęściej zadawane pytania

zdobył #140 w Anglia w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 382 uniwersytetów w Anglia.

zdobywa # 33 w Londyn w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 90 uniwersytetów w Londyn.

jest wymieniony w Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 3 rankingi .

osiągnął # 2888 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi .

osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #1 w (History of Art, Architecture & Design). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe .

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich osiąga #33 wśród uniwersytetów w Anglia i #140 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi .

W naszym rankingu meta osiąga ranking # 140 wśród wszystkich uniwersytetów w Anglia i University of Oxford osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Londyn. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.