Rankingi Icahn School of Medicine at Mount Sinai (Icahn School of Medicine at Mount Sinai)

Icahn School of Medicine at Mount Sinai (ISMMS) jest prywatnie finansowaną szkołą medyczną na Manhattanie, w Nowym Jorku. Wizją szkoły jest rozwój nauk medycznych poprzez środowisko intensywnej współpracy w nauce i badaniach naukowych. Główny kampus znajduje się na Upper East Side na Manhattanie, w sąsiedztwie dzielnicy East Harlem.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Icahn School of Medicine at Mount Sinai
  • marca 2024: Publikacja . Pozycja w rankingu # 112.
  • grudnia 2023: aktualizacja. Icahn School of Medicine at Mount Sinai zajmuje miejsce 1051.
  • października 2023: ShanghaiRanking Consultancy ogłosił najnowsze wyniki (Textile Science and Engineering) z Icahn School of Medicine at Mount Sinai na pozycji 151.
  • sierpnia 2023: aktualizacja. Icahn School of Medicine at Mount Sinai zajmuje miejsce 101.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 24 października, 2022]

[Opublikowany 15 sierpnia, 2023]

[Opublikowany 22 czerwca, 2022]

[Opublikowany 06 marca, 2024]

[Opublikowany 25 kwietnia, 2022]
    Nature Index - Academic
    [Opublikowany 15 czerwca, 2023]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

[Opublikowany 05 grudnia, 2023]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Historyczne rankingi w najlepszych światowych rankingach uniwersytetów

Rankingi tematyczne

Inżynieria

Biotechnologia

Medycyna i zdrowie

Medycyna

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Icahn School of Medicine at Mount Sinai

Medycyna QS World University Rankings By Subject
Medycyna i zdrowie
Biotechnologia GRAS Global Ranking of Academic Subjects - ShanghaiRanking
Inżynieria
Nauki społeczne NTU Rankings by Subject
Nauki społeczne i humanistyczne
Edukacja GRAS Global Ranking of Academic Subjects - ShanghaiRanking

O Icahn School of Medicine at Mount Sinai

PROS

• Studenci ISMMS podkreślają atmosferę wzajemnej współpracy między studentami. Wspólną opinią jest to, że kampus daje ci poczucie, że wszyscy chcą, abyś odniósł sukces.
  • Wyposażenie szkoły jest bardzo popularne, a wiele osób chwali sobie takie udogodnienia jak laboratoria czy wysokiej jakości sale symulacyjne dla pacjentów .
  • Szkoła mieści się wewnątrz szpitala, a to oznacza, że studenci mają intymny kontakt z realiami pracy medycznej.

CONS

• Studenci skarżą się na to, że lobby wymaga remontu, a windy częstszego czyszczenia.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1963
Telefon:
Adres:
1 Gustave L Levy Place
10029-65, Nowy Jork
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • The First Year at Icahn School of Medicine at Mount Sinai
  • Genetic and Genomic Sciences: One Student’s Journey
  • Emma Bedoukian: 1st Year Student in the Genetic Counseling Program at Mount Sinai School of Medicine

Mapa Icahn School of Medicine at Mount Sinai

Inne uniwersytety w Nowy Jork:

Najczęściej zadawane pytania

Icahn School of Medicine at Mount Sinai zdobył #176 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Icahn School of Medicine at Mount Sinai zdobywa # 6 w Nowy Jork w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 35 uniwersytetów w Nowy Jork.

Icahn School of Medicine at Mount Sinai jest wymieniony w US News: Best Global Universities, ARWU Academic Ranking of World Universities - ShanghaiRanking, CWTS Leiden Ranking, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, Nature Index - Academic i więcej. Sprawdź wszystkie 14 rankingi Icahn School of Medicine at Mount Sinai.

Icahn School of Medicine at Mount Sinai osiągnął # 46 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Icahn School of Medicine at Mount Sinai.

Icahn School of Medicine at Mount Sinai osiągnął najwyższy ranking dla Medycyna i zdrowie. Otrzymał ranking #11 w (Medicine - Research). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Icahn School of Medicine at Mount Sinai.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Icahn School of Medicine at Mount Sinai osiąga #6 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #176 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Icahn School of Medicine at Mount Sinai.

W naszym rankingu meta Icahn School of Medicine at Mount Sinai osiąga ranking # 176 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Nowy Jork. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.