Rankingi Fashion Institute of Technology (Fashion Institute of Technology)

Fashion Institute of Technology, często określany skrótem FIT, to finansowana ze środków publicznych uczelnia z siedzibą na Manhattanie w Nowym Jorku. FIT stanowi część State University of New York (SUNY). Kampus liczy około 8 555 studentów i składa się z dziewięciu budynków, w których mieszczą się warsztaty projektowe, laboratoria, studia telewizyjne i radiowe.

Najnowsze aktualizacje rankingu dla Fashion Institute of Technology
  • lipca 2023: Fashion Institute of Technology zdobył ocenę 5346 w najnowszym z Webometrics .
  • marca 2023: Publikacja (Business & Management Studies). Pozycja w rankingu # 101.
  • sierpnia 2022: Nowa edycja . Fashion Institute of Technology zdobył ocenę #180.
  • listopada 2021: Publikacja (Nursing & Health Care). Pozycja w rankingu # 18.

Rankingi uniwersyteckie

[Opublikowany 30 sierpnia, 2022]

[Opublikowany 31 lipca, 2023]

Rankingi tematyczne

Najwyższe pozycje w rankingach przedmiotów dla Fashion Institute of Technology

Inżynieria Payscale College Salary Report - Best Schools by Majors

O Fashion Institute of Technology

PROS

• Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy ze strony uczących się jest to, że wspólnota tutaj jest zwarta, życzliwa i wspierająca Jest to jeden z najważniejszych czynników wpływających na satysfakcję uczniów.
  • Częściowe czesne są uczciwe w stosunku do doświadczeń studenckich, które otrzymujesz w zamian
  • uważają ci, którzy się zapisali.
  • Jako jedna z najwyżej ocenianych uczelni modowych w kraju, FIT cieszy się silną reputacją wśród przyszłych studentów i pracodawców.

CONS

• Niektórym studentom nie podoba się, że niektóre zajęcia są obowiązkowe, ponieważ oczekiwali, że będą mieli pełną kontrolę nad wyborem kursu.
  • Na kampusie brakuje kultury imprezowej, czego niektórzy studenci pragną.
  • Studenci uważają, że jedzenie jest zbyt drogie i wielu studentów mówi, że z tego powodu jedzą poza kampusem.

Kluczowe fakty

Rok założenia:
1969
Telefon:
Adres:
227 W 27Th Street
10001-59, Nowy Jork
Stany Zjednoczone
Strona Internetowa :
Społeczny:
  • Campus Life at FIT
  • Behind the Scenes at NYFW with FIT
  • 10 Things I Wish I Knew Before Attending FIT NYC | Fashion Institute of Technology Advice
  • THE TRUTH ABOUT THE FASHION INSTITUTE OF TECHNOLOGY in 2020 (PART 1): Tips, Experiences & More!

Mapa Fashion Institute of Technology

Inne uniwersytety w Nowy Jork:

Najczęściej zadawane pytania

Fashion Institute of Technology zdobył #283 w Stany Zjednoczone w naszym meta rankingu złożonym z 112 rankingów uniwersyteckich. Zobacz rankingi wszystkich 1924 uniwersytetów w Stany Zjednoczone.

Fashion Institute of Technology zdobywa # 11 w Nowy Jork w naszym rankingu meta. Zobacz rankingi wszystkich 35 uniwersytetów w Nowy Jork.

Fashion Institute of Technology jest wymieniony w Forbes: America's Top Colleges, Payscale College Salary Report - Best Universities (Bachelors only), Payscale College Salary Report - Best Universities (All Alumni), Webometrics Ranking Web of Universities Sprawdź wszystkie 6 rankingi Fashion Institute of Technology.

Fashion Institute of Technology osiągnął # 179 w . Jest to najwyższy ranking uczelni wśród 112 rankingów śledzonych na naszej stronie internetowej. Zobacz wszystkie rankingi Fashion Institute of Technology.

Fashion Institute of Technology osiągnął najwyższy ranking dla Sztuka wizualna i sztuka sceniczna. Otrzymał ranking #18 w (Art). Zobacz wszystkie rankingi przedmiotowe Fashion Institute of Technology.

Duża liczba rankingów uniwersyteckich obejmuje ankiety wśród naukowców dotyczące reputacji. W naszym meta rankingu 112 rankingów uniwersyteckich Fashion Institute of Technology osiąga #11 wśród uniwersytetów w Stany Zjednoczone i #283 wśród uniwersytetów w . Zobacz wszystkie rankingi Fashion Institute of Technology.

W naszym rankingu meta Fashion Institute of Technology osiąga ranking # 283 wśród wszystkich uniwersytetów w Stany Zjednoczone i Stanford University osiąga # 1. Zobacz wszystkie rankingi uniwersytetów w Nowy Jork. Oprócz rankingów na naszej stronie możesz także przyjrzeć się ocenom od studentów, którzy uczęszczali na te uniwersytety.