Writtle University College
Fizjoterapia weterynaryjna MVetPhys
Writtle University College - Writtle University College

Kluczowe informacje o kursie

Opinie studentów

Veterinary Physiotherapy MVetPhys Poniżej znajdują się opinie 35 absolwentów o poszczególnych kursach na Writtle University College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów inne w naukach weterynaryjnych w UK.

Ogólna satysfakcja studentów
94 /100
35 ogółem respondentów
Badanie NSS jest przeprowadzane na zlecenie Biura ds. Studentów

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii (głównie studiów licencjackich)

  15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £23554 £21433 £23263
Zakres 25-75 percentyla £20902 - £25723 £17575 - £24837 £18725 - £27075

Opis kursu

Nasz kurs fizjoterapii weterynaryjnej jest pierwszym zintegrowanym kursem magisterskim (MVetPhys) w Wielkiej Brytanii akredytowanym przez Register of Animal Musculoskeletal Practitioners (RAMP).

Nasze kursy Animal Therapy, Canine Therapy, Equine Sports Therapy and Rehabilitation oraz MVetPhys Veterinary Physiotherapy są akredytowane przez Animal Health Professions Register (AHPR).

Dlaczego powinieneś studiować fizjoterapię weterynaryjną na WUC...

 • Znakomite wyniki satysfakcji studentów w badaniu National Students Survey
 • Nasze kursy są akredytowane przez National Association of Veterinary Physiotherapists (NAVP).
 • Będziesz mógł ubiegać się o rejestrację po pomyślnym uzyskaniu MVetPhys, dzięki czemu możesz zostać w pełni zarejestrowanym fizjoterapeutą weterynaryjnym.
 • Będziesz mieć możliwość studiowania szeregu przedmiotów - od terapii manualnych, elektroterapii, biomechaniki po medycynę sportową - związanych głównie z końmi i psami.
 • Uzyskasz dostęp do naszych obiektów na terenie kampusu, w tym specjalistycznego centrum Cow Watering Lane Equine, w tym stajni terapeutycznych i bieżni wodnych oraz naszego dedykowanego Centrum Terapii Psów Lordships.
 • Będziesz nauczany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę akademicką, w tym doświadczonych praktyków fizjoterapii weterynaryjnej.
 • Nasz kurs fizjoterapii weterynaryjnej umożliwia zdobycie kwalifikacji, które zwiększą Twoje możliwości zawodowe i pomogą Ci zdobyć wszystkie umiejętności i wiedzę wymagane do satysfakcjonującej kariery w branży para-profesjonalnej
 • Będziesz uczyć się profesjonalnych umiejętności od terapeutów wewnętrznych (zarówno specjalistów NAVP, jak i McTimoney) oraz fizjoterapeutów weterynaryjnych z branży.
 • Nasi terapeuci mają bogate doświadczenie zawodowe w zakresie różnych metod, w tym między innymi elektroterapii, masażu, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, akupresury i technik mobilizacji.
 • Skorzystasz z naszej ugruntowanej reputacji w branży.

Integrated Masters in Veterinary Physiotherapy (MVetPhys) to innowacyjny czteroletni program studiów, który pozwala studentom przejść przez wysokiej jakości kurs na poziomie licencjackim bezpośrednio do czwartego roku na poziomie magisterskim, kończąc na MVetPhys Veterinary Physiotherapy, który jest pierwszym zintegrowanym tytułem magisterskim (MVetPhys) w Wielkiej Brytanii akredytowanym przez Register of Animal Musculoskeletal Practitioners (RAMP).

 • TEN PROGRAM KONCENTRUJE SIĘ ZARÓWNO NA PSACH, JAK I KONIACH (ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ INNĄ OPCJĄ DLA ŚCIEŻEK JEDNOGATUNKOWYCH DLA PSÓW).

Czteroletni program (480 punktów), w ramach którego studenci mogą ubiegać się o finansowanie na pełne cztery lata studiów za pośrednictwem Student Finance, daje studentom wspaniałą okazję do doskonalenia się zarówno w środowisku akademickim, jak i zawodowym u boku profesjonalnie wykwalifikowanych klinicystów. Zintegrowany program studiów magisterskich pozwoli również studentom ubiegać się o członkostwo w RAMP, Animal Health Professions Register (AHPR) i National Association of Veterinary Physiotherapists (NAVP).

W trakcie całego programu umiejętności zawodowe będą nauczane przez wielu naszych wykwalifikowanych pracowników. Nasi lekarze weterynarii będą zaangażowani w dostarczanie informacji klinicznych, w tym anatomii i fizjologii oraz biomechaniki. Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci weterynaryjni, którzy mają duże doświadczenie w hydroterapii koni i rehabilitacji psów, będą wykładać rehabilitację, programy ćwiczeń naprawczych i elektroterapię. Nasi pracownicy, którzy są zaangażowani w dostarczanie zarówno akademickich, jak i terapeutycznych umiejętności interwencyjnych, mają duże doświadczenie zarówno z końmi, jak i psami.

Akredytowany przez National Association of Veterinary Physiotherapists (NAVP) dla celów kwalifikacji do rejestracji w tym organie.

Akredytowany przez National Association of Veterinary Physiotherapists (NAVP) dla celów kwalifikacji do rejestracji w tym organie.

Praca i perspektywa kariery

15 miesięcy po ukończeniu kursu, absolwenci zostali zapytani o to, co robią i czy pracują, o ich obecną pracę i perspektywy.

Aktualne miejsca pracy

Wymagany poziom umiejętności na danym stanowisku po 15 miesiącach

Oferty pracy absolwentów tego kierunku (15 miesięcy po ukończeniu studiów)

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Veterinary Physiotherapy MVetPhys w Writtle University College

70% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
20% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody administracyjne
5% Usługi opieki i kontroli nad zwierzętami

Oceny i czas na naukę

Podczas całego kursu będziesz oceniany przy użyciu różnych metod, w tym pisemnych raportów, ocen ustnych, prezentacji, zamkniętych / otwartych egzaminów książkowych, ocen praktycznych, debat, seminariów i wielu innych. Elementy kliniczne będą oceniane za pomocą obserwowanych ustrukturyzowanych egzaminów klinicznych i praktycznego dziennika kompetencji. Komponenty praktyczne i kliniczne muszą zostać zaliczone. Będziesz mieć trzy próby. Obowiązują jednak opłaty za ponowne podejście.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Minimalna wymagana taryfa UCAS

128 UCAS tariff points, to include one GCE A level grade C or above in a relevant science-based subject. A minimum of four GCSEs grade A*–C (9-4) including, English Language, Mathematics and Science

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Veterinary Physiotherapy, MVetPhys. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Koszty

Czesne Fizjoterapia weterynaryjna MVetPhys

Anglia £9250 Rok 1
Irlandia Północna £9250 Rok 1
Szkocja £9250 Rok 1
Walia £9250 Rok 1
Channel Islands £9250 Rok 1
Irlandia £9250 Rok 1
EU £13080 Rok 1
Międzynarodowa £13080 Rok 1
EU £14000 Rok 1
Międzynarodowa £14000 Rok 1

Dodatkowe informacje o opłatach

**.

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Jak złożyć wniosek

Termin składania wniosków:

1 stycznia 2025

Jest to ostateczny termin wypełnienia i wysłania aplikacji na ten kurs. Jeśli uniwersytet lub college nadal dysponuje wolnymi miejscami, możesz złożyć podanie po tym terminie, ale nie ma gwarancji, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Możliwe punkty wejścia:

 • Rok 1 (Domyślna data rozpoczęcia)
 • Rok 2
 • Rok 3
 • Rok 4

O Writtle University College

Writtle University College (WUC) znajduje się w naturalnym otoczeniu niedaleko Chelmsford, gdzie studenci mogą zapisać się na kierunki zawodowe związane z opieką nad zwierzętami, rolnictwem, nauką o koniach i nie tylko. Nowi studenci mogą liczyć na zielony kampus specjalizujący się w naukach o zwierzętach i rolnictwie, z możliwością studiowania w niepełnym wymiarze godzin lub w ramach krótkich kursów lub certyfikatów kompetencji. .

Lista 69 kursów licencjackich i magisterskich Writtle University College - Katalog Kursów

Skład uczniów Writtle University College

studenci pierwszego stopnia:
685
studenci podyplomowi:
60
Razem:
745
 • Japanese students discuss their student experience at WUC
 • Learn what life is like as an Norwegian student at Writtle University College!

Gdzie ten program jest nauczany

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Magister fizjoterapii (medycyna sportu i wysiłku fizycznego) MSc
(University of Bradford)
81% 0% 5% £22180 172 Bradford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia MPhysio
(Robert Gordon University)
94% 0% 0% £14000 225 Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia weterynaryjna MVetPhys
(Writtle University College)
- - - £13080 £14000 - Chelmsford Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia MSc
(University of Birmingham)
56% 0% 4% - 177 Birmingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia z rokiem podstawowym Msci (Hons)
(University of Keele)
67% 5% 0% - 133 Newcastle pod Lymeom Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia MPhysio
(Plymouth University)
82% 5% 5% - 165 Plymouth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia z zintegrowanymi studiami magisterskimi Msci (Hons)
(University of Keele)
67% 5% 2% - 145 Newcastle pod Lymeom Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia (rejestracja wstępna) MSc
(University of East Anglia)
- - - £42350 - Norwich Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia (rejestracja wstępna) MSc
(University of Portsmouth)
- - - £21600 - Portsmouth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Fizjoterapia (rejestracja wstępna) MSc
(University of Essex)
- - - £21700 - Colchester Oncampus W pełnym wymiarze godzin