Writtle University College
Equine Performance Science (z rokiem założycielskim) BSc (Hons)
Writtle University College - Writtle University College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 60 o kursach Equine Performance Science (with Foundation Year) BSc (Hons) i innych kursach Nauka o zwierzętach na Writtle University College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauka o zwierzętach.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Nauka o zwierzętach

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Nauka o zwierzętach na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21000 £19000 £22500
Zakres 25-75 percentyla £19500 - £23000 £15500 - £24000 £17000 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauka o zwierzętach (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £20947 £17457 £20082
Zakres 25-75 percentyla £18315 - £23977 £13961 - £21631 £15919 - £25642

Z przyjemnością potwierdzamy, że Writtle University College i ARU (Anglia Ruskin University) łączą się. Fuzja nastąpi w roku akademickim 23/24. Pełny zakres kursów szkolnictwa wyższego i wyższego Writtle będzie nadal prowadzony na terenie kampusu Writtle, wzbogacony o zasoby dostępne w pobliskim ARU. Jeśli rozpoczynasz kurs we wrześniu 2024 r., Twój dyplom zostanie przyznany przez ARU. .

Studiowanie na kierunku ze zintegrowanym rokiem podstawowym zapewni Ci wsparcie, jeśli nie uczyłeś się przez kilka lat lub nie masz wymaganych punktów UCAS z ostatniego kierunku studiów.

Rok podstawowy (rok 0) poprzedza nasze standardowe 3-letnie programy studiów i umożliwia przygotowanie do studiów, a jego pomyślne ukończenie zapewnia bezpośredni dostęp do wybranego przez Ciebie kierunku studiów licencjackich w Writtle University College.

Jeśli marzysz o pracy z końmi, nasze praktyczne kursy są idealnym sposobem na rozpoczęcie podróży do branży jeździeckiej. Będziesz cieszyć się szerokim dostępem do wszystkich naszych obiektów w naszym specjalistycznym kampusie konnym i uczyć się u boku ekspertów branżowych.

Kurs BSc (Hons) Equine Performance Science jest skierowany do osób, które chcą wspierać swoje zainteresowanie sportowcami konnymi, z solidnym ugruntowaniem zasad naukowych istotnych dla branży. Konny sportowiec jest złożonym stworzeniem, z potrzebami wsparcia, które dotyczą sposobu, w jaki zwierzę jest zarządzane, aby zmaksymalizować wydajność w wielu różnych dyscyplinach. Istnieje wiele gałęzi tego wsparcia, podobnie jak w przypadku ludzkiego sportowca, obejmujących takie elementy, jak odżywianie, nauka o jeździectwie, trening, zdrowie i choroby, zarządzanie nieprawidłowościami chodu, wpływ czynników zewnętrznych, takich jak coaching jeźdźca, dopasowanie siodła, zachowanie, farriery i wiele innych.

Program ten ma na celu zapewnienie studentowi dogłębnego zrozumienia wszystkich możliwych czynników wpływających na wyniki, od poziomu mikro do makro; umożliwiając w ten sposób jednostce pozytywny wpływ na wyniki koni. Rozwijanie dogłębnego zrozumienia naukowego, w połączeniu z umiejętnością praktycznego zastosowania tej wiedzy, umożliwi jednostce podjęcie proaktywnej roli w branży po ukończeniu studiów. Podejście Writtle do "nauki w praktyce" nigdy nie jest bardziej widoczne niż w tym programie; rozwijanie doskonałych umiejętności komunikacyjnych będzie kluczem do perspektyw absolwentów dla studentów, którzy podjęli tę nagrodę.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Equine Performance Science (with Foundation Year) BSc (Hons) w Writtle University College

10% Specjaliści od mediów
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Zawody sekretarskie i pokrewne
5% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
0% Zawody administracyjne
0% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
0% Zawody związane z usługami ochronnymi
0% Zawody administracyjne

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Equine Performance Science (with Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Equine Performance Science (z rokiem założycielskim) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

• Foundation

O Writtle University College

Writtle University College (WUC) znajduje się w naturalnym otoczeniu niedaleko Chelmsford, gdzie studenci mogą zapisać się na kierunki zawodowe związane z opieką nad zwierzętami, rolnictwem, nauką o koniach i nie tylko. Nowi studenci mogą liczyć na zielony kampus specjalizujący się w naukach o zwierzętach i rolnictwie, z możliwością studiowania w niepełnym wymiarze godzin lub w ramach krótkich kursów lub certyfikatów kompetencji. .

Lista 69 kursów licencjackich i magisterskich Writtle University College - Katalog Kursów

Skład uczniów Writtle University College

• Japanese students discuss their student experience at WUC
  • Learn what life is like as an Norwegian student at Writtle University College!

Nauka o koniach BSc (Hons)
(Aberystwyth University)
83% 0% 6% £18830 160 Aberystwyth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Nauka o zachowaniu koni (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)