Writtle University College
Writtle University College - Writtle University College

Mediana wynagrodzeń £20947 £17457 £20082
Zakres 25-75 percentyla £18315 - £23977 £13961 - £21631 £15919 - £25642

Z przyjemnością potwierdzamy, że Writtle University College i ARU (Anglia Ruskin University) łączą się. Fuzja nastąpi w roku akademickim 23/24. Pełny zakres kursów szkolnictwa wyższego i wyższego w Writtle będzie nadal prowadzony na miejscu w kampusie Writtle, wzbogacony o zasoby dostępne w pobliskim ARU. Jeśli rozpoczynasz kurs we wrześniu 2024 r., Twój dyplom zostanie przyznany przez ARU. .

Dlaczego powinieneś studiować Equine na WUC...

• Będziesz mógł wybrać jedną z trzech wyróżniających się specjalizacji.
  • Znacząco zainwestowaliśmy w nasze obiekty jeździeckie, aby zapewnić Ci praktyczny dostęp do specjalistycznych zasobów.
  • Nasze obiekty obejmują dwie duże kryte areny jeździeckie, oświetlony zewnętrzny ménage, zasoby stadniny, stajnie na zamówienie, bieżnię wodną, solarium, okrągły kojec i owalny chodnik dla koni.
  • Skorzystasz z wykładów, sesji praktycznych i interaktywnych warsztatów, aby wzbogacić swoją naukę.
  • Dysponujemy szeroką gamą sprzętu naukowego i technologicznego, który jest wykorzystywany do ulepszania sesji dydaktycznych, a także umożliwia prowadzenie oryginalnych projektów badawczych, które są istotne dla branży.
  • Skorzystasz z naszej współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Konsultantów ds. Zachowania Zwierząt (IAABC), aby zapewnić specjalistyczne nauczanie i wsparcie podczas studiów.
  • Wyniki naszych badań zostały zaprezentowane na konferencjach takich jak International Society of Equitation Science, Universities Federation for Animal Welfare i British Society of Animal Science.
  • Nasz zespół kursowy obejmuje doświadczonych praktyków zarówno w McTimoney Animal Therapy, Veterinary Physiotherapy, jak i Equitation Coaching.
  • Będziesz miał okazję współpracować z World Horse Welfare, pomagając w rehabilitacji i szkoleniu ich koni ratowniczych w ramach przygotowań do ponownego przyjazdu.

Program Equine Performance and Business Management obejmuje kluczowe tematy nauki stosowanej, rozwój specjalistycznych umiejętności praktycznych, umiejętności zarządzania dla różnych przedsiębiorstw oraz umiejętności biznesowe dla wszystkich aspektów branży jeździeckiej. Studenci mogą skupić swoją uwagę na rozwijaniu wiedzy z zakresu stadniny lub jeździectwa. Program ten zapewni studentom poszukującym pracy w zróżnicowanym sektorze koni silną podstawę w podstawowych obszarach istotnych dla różnych potencjalnych ścieżek kariery.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Equine Performance and Business Management DipHE w Writtle University College

35% Zawody administracyjne
15% Zawody sekretarskie i pokrewne
10% Specjaliści od mediów
10% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Opiekuńcze usługi osobiste

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Equine Performance and Business Management, DipHE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wydajność koni i zarządzanie biznesem DipHE

Irlandia £9250 Rok 1

**.

O Writtle University College

Writtle University College (WUC) znajduje się w naturalnym otoczeniu niedaleko Chelmsford, gdzie studenci mogą zapisać się na kierunki zawodowe związane z opieką nad zwierzętami, rolnictwem, nauką o koniach i nie tylko. Nowi studenci mogą liczyć na zielony kampus specjalizujący się w naukach o zwierzętach i rolnictwie, z możliwością studiowania w niepełnym wymiarze godzin lub w ramach krótkich kursów lub certyfikatów kompetencji. .

Lista 69 kursów licencjackich i magisterskich Writtle University College - Katalog Kursów

Skład uczniów Writtle University College

• Japanese students discuss their student experience at WUC
  • Learn what life is like as an Norwegian student at Writtle University College!

Biznes HND
(University of the Highlands and Islands)
93% 2% 25% £7980 £8775 143 Inverness Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zarządzanie biznesem na obszarach wiejskich HND