Wrexham Glyndwr University
Praca z dziećmi i rodzinami BA (Hons)
Wrexham Glyndwr University - Wrexham Glyndwr University

Społeczność, dzieci i rodziny są w centrum tego kursu, który oferuje doskonałe podstawy do przygotowania się do wielu ról w ramach dziecięcej siły roboczej.

Uczniowie będą:

spędzą dłuższy czas na praktykach, które są istotne dla sektora. zdobędą doskonałe zrozumienie zagadnień związanych z dziećmi, młodymi ludźmi i rodzinami oraz ich holistycznym rozwojem i potrzebami. czerpią z szerokiego zakresu dyscyplin, w tym socjologii, psychologii, filozofii, edukacji, zdrowia publicznego i praw człowieka. zbadaj zmieniającą się dynamikę w obrębie dzieciństwa, rodzin i społeczności staną się krytycznie poinformowanymi absolwentami z umiejętnościami, które można wykorzystać w pracy. Studiuj tematy, które są współczesne i bezpośrednio związane z dziećmi, młodymi ludźmi, rodzinami i społecznością. Doświadcz przedłużonych praktyk w ramach pracy z dziećmi. Zaangażuj się w badania podczas pobytu na stażu, będąc prowadzonym przez doświadczonych praktyków Wykorzystaj swoje aktualne zatrudnienie jako miejsce praktyki lub poszukaj nowych, ekscytujących doświadczeń Otrzymaj wsparcie od doświadczonego zespołu pracowników i systemu tutoriali akademickich

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Working with Children and Families, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praca z dziećmi i rodzinami BA (Hons)

Rankingi Wrexham Glyndwr University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów Wrexham Glyndwr University

O Wrexham Glyndwr University

Położony w mieście Wrexham, Walia, Wrexham Glyndwr University został założony w 2008 roku, co czyni go jednym z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Pomimo swojej młodości, uniwersytet zdobył sobie silną reputację w kraju w wybranych dziedzinach tematycznych. Oprócz ich duży wybór opcji studiów na miejscu, zajęty lub dojrzałych studentów również mają możliwość zapisania się do ich całkowicie Online Master's stopni, a nawet studiowania w niepełnym wymiarze godzin.

Lista 101 kursów licencjackich i magisterskich Wrexham Glyndwr University - Katalog Kursów

• Student Stories from Wrexham Glyndwr University (2018)
  • Welcome to WGU from our student
  • Media Degrees - Hear why students chose to study at Wrexham Glyndwr University