Wrexham Glyndwr University
Interakcja między człowiekiem a zwierzętami i dobre samopoczucie MSc
Wrexham Glyndwr University - Wrexham Glyndwr University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Human-Animal Interaction and Wellbeing MSc i innych kursach Biznes i zarządzanie na Wrexham Glyndwr University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Biznes i zarządzanie.

Wynagrodzenie absolwentów Biznes i zarządzanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Biznes i zarządzanie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £21000 £22000
Zakres 25-75 percentyla £18500 - £24500 £16000 - £25500 £15500 - £27000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Biznes i zarządzanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20849 - £28057 £17242 - £28865 £19938 - £35746

Ten MSc jest jednym z niewielu programów U.K. badających interakcję i dobrostan ludzi i zwierząt. Studia podyplomowe obejmują globalne inicjatywy One Health i One Welfare, które podkreślają wzajemne powiązania między zdrowiem i dobrostanem zwierząt, ludzkim zdrowiem i dobrostanem oraz środowiskiem. Dostawa teorii i praktyki umożliwi uznanie potrzeby multidyscyplinarnego podejścia do zrównoważonego wykorzystania i dobrego samopoczucia naszych zwierząt dla ich wzajemnie korzystnych skutków w przyszłości.

GŁÓWNE CECHY KURSU Studenci rozwiną zrozumienie złożonej natury relacji między człowiekiem a zwierzęciem. Rozwinięte zostanie uznanie dla multidyscyplinarnego podejścia potrzebnego do poprawy zdrowia i dobrostanu ludzi i zwierząt. Jednostki będą kultywować krytyczną świadomość obecnych praktyk w hodowli zwierząt i koni, szkolenia i wykorzystania zwierząt w społeczeństwie. Studenci docenią potrzebę zmian w interakcji człowiek-zwierzę dla zrównoważonej przyszłości. Zastosowanie krytycznego myślenia i umiejętności praktycznych zostanie zastosowane do rzeczywistych studiów przypadków. Studenci będą korzystać z dostawy i wsparcia oferowanego przez nasz dedykowany zespół pracowników akademickich i profesjonalistów z branży, którzy wprowadzą program.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Human-Animal Interaction and Wellbeing MSc w Wrexham Glyndwr University

30% Specjaliści do spraw finansów
20% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody podstawowe

UCAS Tariff of Accepted Students for turystyka, transport i podróże

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human-Animal Interaction and Wellbeing, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Interakcja między człowiekiem a zwierzętami i dobre samopoczucie MSc

Anglia £5940
Irlandia Północna £5940
Szkocja £5940
Walia £5940

Rankingi Wrexham Glyndwr University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów Wrexham Glyndwr University

O Wrexham Glyndwr University

Położony w mieście Wrexham, Walia, Wrexham Glyndwr University został założony w 2008 roku, co czyni go jednym z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Pomimo swojej młodości, uniwersytet zdobył sobie silną reputację w kraju w wybranych dziedzinach tematycznych. Oprócz ich duży wybór opcji studiów na miejscu, zajęty lub dojrzałych studentów również mają możliwość zapisania się do ich całkowicie Online Master's stopni, a nawet studiowania w niepełnym wymiarze godzin.

Lista 101 kursów licencjackich i magisterskich Wrexham Glyndwr University - Katalog Kursów

• Media Degrees - Hear why students chose to study at Wrexham Glyndwr University
  • WGU Careers: What our Students Think
  • Student Stories from Wrexham Glyndwr University (2018)