Wrexham Glyndwr University
Nauka o koniach i zarządzanie dobrostanem BSc (Hons)
Wrexham Glyndwr University - Wrexham Glyndwr University

Mediana wynagrodzeń £20947 £17457 £20082
Zakres 25-75 percentyla £18315 - £23977 £13961 - £21631 £15919 - £25642

Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Relacja między koniem a człowiekiem jest coraz częściej postrzegana jako kluczowa dla rozwoju branży jeździeckiej - a ten stopień jest jednym z niewielu w Wielkiej Brytanii, który koncentruje się na tym.

Z siedzibą w naszym wiejskim kampusie Northop, z praktycznymi treściami dostarczanymi głównie w stadninie Clwydian, Overton-on-Dee, studia opierają się na silnych osiągnięciach uniwersytetu w nauczaniu behawioralnym i nauk o koniach.

Będziesz:

• studiuj w obszarze tematycznym ocenionym na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji studentów w rankingach przedmiotów rolniczych i leśnych, Complete University Guide 2023
  • skorzystaj z partnerstw z lokalnymi firmami, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności i doświadczenie związane z branżą
  • ciesz się gościnnymi prelegentami i wizytami edukacyjnymi podczas całego kursu
  • skorzystaj z bezpłatnego szkolenia do egzaminów British Horse Society wraz ze 100 funtami na wybrany egzamin zawodowy w dziedzinie koni.

Możesz również zdecydować się na studiowanie tego kierunku z rokiem fundacyjnym BSc (Hons) Equine Science and Welfare Management, w tym kod UCAS roku fundacyjnego: 758D

Najważniejsze cechy kursu:

• Bezpłatne szkolenie wraz z dyplomem i 100 GBP na pokrycie kosztów kwalifikacji British Horse Society
  • Zastosuj nowe i istniejące zasady naukowe w zarządzaniu i szkoleniu koni, jednocześnie dbając o ich dobrostan.
  • Studiuj w naszym wiejskim kampusie Northop w pięknej okolicy w północnej Walii, z praktyczną nauką w stadninie Clwydian w Overton, zapewniając dostęp do doskonałych obiektów jeździeckich, a także korzystając z udogodnień w kampusie Wrexham.
  • Zdobądź przewagę na rynku pracy, zdobywając doświadczenie branżowe dzięki stażom zawodowym, wizytom edukacyjnym i zaproszonym prelegentom.
  • Ten obszar tematyczny został oceniony na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji studentów w tabelach ligowych przedmiotów rolniczych i leśnych, Complete University Guide 2022

**Nauczanie i ocena** Realizacja modułu odbywa się poprzez połączenie wykładów teoretycznych, dyskusji seminaryjnych, wykładów gościnnych, wizyt edukacyjnych i pracy praktycznej. Pomiędzy wykładami studenci powinni zapoznać się ze swoimi przedmiotami, korzystając ze szczegółowych list lektur opublikowanych w przewodnikach po modułach. Każdy moduł jest oceniany na różne sposoby. Ocena obejmuje eseje akademickie, plakaty badawcze, prezentacje, dyskusje seminaryjne i ocenę praktyczną. Równowaga między różnymi formami oceny zależy od różnych celów i efektów uczenia się modułów. - **NAUCZANIE I UCZENIE SIĘ** Uniwersytet Wrexham Glyndŵr jest zaangażowany we wspieranie naszych studentów, aby zmaksymalizować ich potencjał akademicki. Oferujemy warsztaty i sesje wsparcia w takich obszarach, jak pisanie akademickie, efektywne sporządzanie notatek i przygotowywanie się do zadań. Studenci mogą umawiać się na spotkania z nauczycielami akademickimi, którzy pomagają radzić sobie z praktycznymi aspektami pracy na uczelni. Nasza sekcja wsparcia dla studentów zawiera więcej informacji na temat dostępnej pomocy. Jeśli chodzi o szczególne potrzeby, uniwersyteckie usługi integracyjne mogą zapewnić odpowiednie wskazówki i wsparcie, jeśli studenci wymagają wprowadzenia rozsądnych dostosowań z powodu uznanej dominującej niepełnosprawności, stanu zdrowia lub specyficznych różnic w uczeniu się.

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Jeśli potrzebujesz wizy studenckiej (dawniej nazywanej wizą Tier 4), aby studiować w Wielkiej Brytanii, złóż wniosek za pośrednictwem Centurus na stronie https://centurusone.com/apply/1111.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Equine Science and Welfare Management, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o koniach i zarządzanie dobrostanem BSc (Hons)

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Wrexham Glyndwr University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów Wrexham Glyndwr University

O Wrexham Glyndwr University

Położony w mieście Wrexham, Walia, Wrexham Glyndwr University został założony w 2008 roku, co czyni go jednym z najmłodszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Pomimo swojej młodości, uniwersytet zdobył sobie silną reputację w kraju w wybranych dziedzinach tematycznych. Oprócz ich duży wybór opcji studiów na miejscu, zajęty lub dojrzałych studentów również mają możliwość zapisania się do ich całkowicie Online Master's stopni, a nawet studiowania w niepełnym wymiarze godzin.

Lista 101 kursów licencjackich i magisterskich Wrexham Glyndwr University - Katalog Kursów

• Media Degrees - Hear why students chose to study at Wrexham Glyndwr University
  • WGU Careers: What our Students Think
  • Student Stories from Wrexham Glyndwr University (2018)