Wirral Met College
Ilustracja z animacją BA (Hons)
Wirral Met College - Wirral Met College

Mediana wynagrodzeń £21677 £19587 £22905
Zakres 25-75 percentyla £19470 - £25018 £14606 - £24123 £17163 - £29162

.

Kurs oferuje intensywny okres nauki, który przechodzi od stosunkowo ukierunkowanych projektów kreatywnych do bardziej niezależnego uczenia się, w tym samodzielnych projektów na żywo. Odbywa się to w studiach projektowych wyposażonych w zestawy Apple Mac przy użyciu standardowego oprogramowania branżowego oraz poprzez różnorodne praktyczne warsztaty z rzeczywistych technik medialnych. Wszystko bezpośrednio ukierunkowane na informowanie i rozwijanie własnej praktyki w zakresie ilustracji i animacji. Kurs obejmuje serię wykładów, seminariów, regularnych sesji samouczków, briefingów, recenzji i krytyki, które są prowadzone przez zespół kreatywnych pracowników akademickich, którzy mają bezpośrednie i aktualne doświadczenie w branży ilustracji i animacji. Krytyczne, historyczne i teoretyczne studia przenikają kurs, a praca pisemna jest prezentowana w formie serii esejów lub zadań.

Absolwenci powinni być przygotowani do ubiegania się o pracę niezależną i zatrudnienie jako ilustrator / animator. Absolwenci mogą również chcieć szukać dalszych studiów na poziomie magisterskim w pokrewnej dyscyplinie i kwalifikacjach nauczycielskich PGCE.

.

Oceny i czas na naukę

Podczas całego kursu będziesz oceniany za pomocą portfolio swoich prac, a także prac pisemnych dotyczących krytycznych, historycznych i teoretycznych badań w formie esejów i zadań.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

3 A levels including 2 Cs plus an A or B in an Arts subject.

Wymagania kwalifikacyjne

Wirral Met College nie posiada obecnie licencji Tier 4 na sponsorowanie kandydatów, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby móc studiować w Wielkiej Brytanii, dlatego jesteśmy w stanie rozpatrywać wnioski tylko od osób z aktualnym statusem, który pozwala na naukę.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Illustration with Animation, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ilustracja z animacją BA (Hons)

Opłaty za kurs mogą ulec zmianie

Międzynarodowe opłaty za studia - Wirral Met College nie posiada obecnie licencji Tier 4 na sponsorowanie kandydatów, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby móc studiować w Wielkiej Brytanii. W związku z tym jesteśmy w stanie rozpatrywać wnioski tylko tych osób, które posiadają aktualny status umożliwiający studiowanie.

O Wirral Met College

Wirral Metropolitan College to instytucja kształcąca zarówno na poziomie Further Education, jak i Higher Education, z siedzibą w Birkenhead koło Liverpoolu w Anglii.

Lista 10 kursów licencjackich i magisterskich Wirral Met College - Katalog Kursów

Skład uczniów Wirral Met College

Twelve Quays Campus

Ilustracja i Animacja BA (Hons)