Wigan and Leigh College
Wigan and Leigh College - Wigan and Leigh College

Creative Industries (Graphic Design Pathway) FdA Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Wigan and Leigh College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Dramat i teatr w UK.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Uzyskana nagroda to FdA Creative Industries

FdA Creative Industries w Wigan & Leigh College oferuje szereg kreatywnych ścieżek dla studentów studiów licencjackich. Studenci mogą wybrać jedną z następujących ścieżek:

Moda i tekstylia

Projekt graficzny

**Sztuka wizualna

Ścieżka projektowania graficznego obejmuje szereg modułów. Projektowanie graficzne jest wszędzie, od czasopism po reklamy telewizyjne, a wszystko zaczyna się od koncepcji. Możliwość opracowania kolejnej dużej marki lub kampanii direct mail zaczyna się od edukacji. Program koncentruje się na pomysłach i innowacjach, dostarczanych przy użyciu najnowszego oprogramowania branżowego opartego na chmurze i przejściu od bardziej tradycyjnych rozwiązań projektowych opartych na druku i sieci do interaktywnej i ruchomej grafiki.

FdA obejmuje wizyty w firmach konsultingowych i agencjach reklamowych oraz możliwość pracy z lokalnymi praktykami projektowania. Kurs zapewnia studentom podstawy i umiejętności projektowania graficznego wymagane w ekspansywnej i kreatywnej branży.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Creative Industries (Graphic Design Pathway) FdA w Wigan and Leigh College

15% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody administracyjne
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Ten program jest oceniany za pomocą różnych metod, od zajęć, oceny portfolio po wystawy.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Plus you will be asked to present a portfolio of work at interview. Mature students with experience, a portfolio of work and employer references will be considered. Students must also possess a Grade 4 or above in English and Maths at GSCE or equivalent.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Industries (Graphic Design Pathway), FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Branża kreatywna (ścieżka projektowania graficznego) FdA

O Wigan and Leigh College

Wigan and Leigh College jest ogólnokształcącą szkołą wyższą, posiadającą pięć kampusów rozmieszczonych w miastach Wigan i Leigh w Anglii.

Lista 10 kursów licencjackich i magisterskich Wigan and Leigh College - Katalog Kursów

Skład uczniów Wigan and Leigh College

Branża kreatywna (ścieżka projektowania graficznego) FdA
(Wigan and Leigh College)