West Herts College
Kreatywna Produkcja Medialna: Film i Telewizja HND
West Herts College - West Herts College

Zakres 25-75 percentyla £22016 - £30312 £19077 - £31076 £22913 - £40577

Ten kurs pomoże ci w zaawansowanym użyciu kamer cyfrowych, dźwięku, oświetlenia i sprzętu do edycji. Podczas planowania produkcji na profesjonalnym poziomie, będziesz przestrzegał procedur przemysłowych, w tym castingu, własności i dystrybucji. Będziesz używał komputerów Apple Mac, wykorzystując pakiet oprogramowania Adobe.

Warsztaty, seminaria i wykłady są zaprojektowane tak, byś myślał o wszystkich obszarach przemysłu medialnego jako o kreatywnym medium. Pod koniec kursu stworzysz cyfrowe portfolio, które będzie prezentować twój kreatywny wkład i umiejętności w zakresie kamery, dźwięku, oświetlenia i edycji.

Dowiesz się:

Projektowanie, realizacja, ewaluacja projektów Specjalne badania przedmiotowe dla produkcji medialnej Rozwój kariery w przemyśle ruchomego obrazu Moving Image Documentary Production Projektowanie dźwięku dla produkcji ruchomych obrazów Wiadomości telewizyjne Praktyki zawodowe w sektorze kreatywnych mediów Pisanie scenariuszy dla ruchomych obrazów fabularnych Informacje dodatkowe: Nasi studenci Mediów mają dostęp do specjalistycznego sprzętu dostępnego tylko dla ich kursu. Mają również pełny dostęp do studia telewizyjnego, gdzie mogą pracować nad projektami, a także dostęp do osobistych projektów poza sesjami programowymi, jak również dostęp do całego pakietu Adobe. Prowadzi do: Po pomyślnym ukończeniu HND możesz zdecydować się na kolejny rok nauki na uniwersytecie, aby uzyskać tytuł licencjata. Możesz także kontynuować zaawansowaną praktykę lub podjąć pracę.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

48 UCAS points from a Level 3 qualification in a related subject. GCSE grade 3/D or above in English Language and maths. Other qualifications and experience will be taken into consideration.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Media Production: Film and Television, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywna Produkcja Medialna: Film i Telewizja HND

O West Herts College

West Herts College to instytucja oferująca kursy dokształcające dla uczniów kończących szkołę i dorosłych w kampusach w Watford, Hemel Hempstead i Kings Langley.

Lista 12 kursów licencjackich i magisterskich West Herts College - Katalog Kursów

Skład uczniów West Herts College

Barnfield College

Film i telewizja (Swansea College of Art) CertHE