Wakefield College
Zarządzanie usługami publicznymi (doładowanie) BA (Hons)
Wakefield College - Wakefield College

Public Service Management (Top-up) BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Wakefield College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Edukacja w UK.

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

Program oferuje akademicki i zawodowy program nauczania, który rozwija wszechstronną wiedzę i zrozumienie kluczowych koncepcji, procesów i praktyk pracy w służbach publicznych. Zapewnia to wymagający, ukierunkowany na zatrudnienie program nauczania, który wykorzystuje wiedzę opartą na pracy i rzeczywiste scenariusze, umożliwiając rozwój szeregu zbywalnych umiejętności, zdolności i kompetencji niezbędnych do udanej kariery w sektorze publicznym. Program oferuje szeroką bazę wiedzy tematycznej, z której możesz korzystać w życiu zawodowym, zapewniając możliwość zbadania zastosowań prawnych, teoretycznych i politycznych oraz zrozumienia strategicznych procesów zarządzania stosowanych w organizacjach sektora publicznego. Program BA (hons) Top Up został zaprojektowany tak, aby zawierał podstawowe moduły, które obejmują kluczowe ogólne materiały dotyczące zarządzania usługami publicznymi po konsultacjach z kluczowymi interesariuszami, profesjonalnymi partnerami i obecnymi / byłymi studentami. Oprócz modułów podstawowych program ma dwie odrębne ścieżki studiów. Jedna ścieżka koncentruje się na karierze w sektorach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, w tym między innymi w policji, wymiarze sprawiedliwości dla młodzieży, standardach handlowych i służbie więziennej. Druga ścieżka koncentruje się na karierze menedżerskiej w szerszym sektorze publicznym, takim jak między innymi władze lokalne, mieszkalnictwo, NHS. Pozwala to na przejście z Foundation Degrees/HNDs w pokrewnej dyscyplinie. "

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Public Service Management (Top-up) BA (Hons) w Wakefield College

40% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
25% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne
10% Specjaliści od mediów

Oceny i czas na naukę

Będziesz uczyć się poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadków, symulacji / odgrywania ról, projektów opartych na pracy, samodzielnej nauki i badań. Zaproszeni prelegenci i wizyty branżowe zwiększą twoją naukę i zastosowanie tego w sytuacjach związanych z pracą. Oczekuje się, że podejmiesz 10 godzin tygodniowo samodzielnej nauki na moduł. Otrzymasz również 6 godzin ukierunkowanego wsparcia dla studentów, w ramach którego otrzymasz porady duszpasterskie i akademickie oraz umiejętności studiowania w celu wspierania rozwoju pracy dyplomowej. **Natura ocen w programie** Program obejmuje zróżnicowany zakres ocen akademickich i zawodowych zaprojektowanych zgodnie z konsultacjami z pracodawcami, aby zapewnić Ci kluczowe umiejętności i atrybuty niezbędne do życia zawodowego w służbie publicznej. Obejmują one; raporty; prezentacje grupowe; pliki postępów; symulacje; i rozprawa.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Service Management (Top-up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie usługami publicznymi (doładowanie) BA (Hons)

O Wakefield College

Wakefield College to instytucja edukacyjna oferująca programy zarówno w zakresie kształcenia ustawicznego, jak i wyższego, której kampusy znajdują się w angielskim hrabstwie West Yorkshire. Dwa główne miejsca, w których działa college, to kampus miejski w Wakefield oraz kampus w Castleford, położony zaledwie pięć minut spacerem od stacji kolejowej Glasshoughton.

Lista 23 kursów licencjackich i magisterskich Wakefield College - Katalog Kursów

Skład uczniów Wakefield College

University Centre: Wakefield College

Zarządzanie turystyką międzynarodową z praktyką BSc (Hons)