University of Worcester
Krajowa Nagroda SENCo (NASENCO) (Koordynacja Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych) PgCert
University of Worcester - University of Worcester

Od 2008 roku PG Cert SENCO lub National Award SENCo (NASENCO), jest obowiązkowym wyróżnieniem dla nowo mianowanych SENCO w szkołach utrzymywanych przez państwo. NASENCO jest również dostępne dla doświadczonych SENCO, którzy chcą odświeżyć swoją aktualną wiedzę i umiejętności w dziedzinie SEND. PG Cert SENCO jest w pełni zatwierdzony jako program Uniwersytetu w Worcester, jako część naszej oferty studiów magisterskich. Składa się on z dwóch 30-punktowych modułów na poziomie 7.

Egzaminator zewnętrzny pochwalił aspekty "wzorowej praktyki" w prowadzeniu kursu. Byli studenci opisują wykładowców kursu jako "wspaniałych - ujmujących i przystępnych, z pozytywnym, entuzjastycznym nastawieniem; zawsze chętnych do pomocy". Uczestnicy szczególnie cenią sobie okazje do dyskusji i dzielenia się dobrymi praktykami. Mówili też o atrakcyjności uczenia się krytycznej oceny własnej praktyki i konstruktywnych rozmów z doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie. Uczestnicy donoszą również o znaczącym wpływie kursu na ich uczniów, ich szkoły i na ich własną praktykę.

Kurs NASENCO na Uniwersytecie w Worcester jest godny uwagi, ponieważ:

• Zapewnia uczestnikom kursu możliwość stworzenia długotrwałych wspólnot praktyki zawodowej. Sieci te zapewniają koleżeńskie wsparcie w zakresie rozwoju projektu, oceny oraz rozwijania innowacyjnej praktyki w ramach waszego środowiska.

• Pozwala uczestnikom zająć się "prawdziwymi wyzwaniami i prawdziwymi rozwiązaniami". Podane są strategie pozwalające uczestnikom kursu na samoidentyfikację obszarów do dalszego doskonalenia zawodowego. Poprzez aktywne procesy refleksji, badań, aplikacji i ewaluacji uczestnicy kursu są upoważnieni do wzmocnienia pozycji uczniów z SEND w ich środowisku.

• Wzmacnia zdolności przywódcze i zarządzanie zmianą jako sposób na osiągnięcie pozytywnych rezultatów dla wszystkich uczących się.

• All other courses
    • Foundation year
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować National Award SENCo (NASENCO) (Special Educational Needs Coordination), PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Worcester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów University of Worcester

O University of Worcester

Uniwersytet w Worcester (UW) jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym, znajdującym się w Worcester w Anglii. Pochodzący z 1946 roku jako Emergency Teacher Training College, dopiero w 2005 roku UW otrzymał oficjalny status uniwersytetu. Główny kampus uniwersytetu znany jest jako St John's i to tam odbywa się większość kursów, chociaż te związane z biznesem, informatyką, marketingiem i zarządzaniem są podejmowane przez drugi kampus uniwersytetu, który znany jest jako City Campus.

Lista 213 kursów licencjackich i magisterskich University of Worcester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Worcester

• International Student Life at University of Worcester
  • Take your place at the University of Worcester