University of Worcester
Doradztwo integracyjne (doładowanie) BA (Hons)
University of Worcester - University of Worcester

Mediana wynagrodzeń £22820 £18460 £20799
Zakres 25-75 percentyla £17528 - £26934 £13130 - £23882 £14555 - £27277

Przegląd

Absolwenci Foundation Degree (FdA) in Integrative Counselling mogą "uzupełnić" swoją nagrodę i uzyskać tytuł University Honours Degree w ciągu jednego roku dodatkowych studiów. Przyjmujemy również zgłoszenia od innych wykwalifikowanych doradców (kryteria kwalifikacyjne znajdują się poniżej) - ten kurs oferuje doskonałą okazję do odświeżenia i zaktualizowania ich umiejętności zawodowych.

Uznawany za program w pełnym wymiarze godzin i kwalifikujący się do aplikacji Student Finance, nauczanie odbywa się w Iron Mill College w Exeter lub w Hereford & Ludlow College. Podczas kursu uczestnicy są również zobowiązani do podjęcia około 30-50 godzin nauki w miejscu pracy, 20 godzin terapii osobistej, a także kontynuowania praktyki doradczej (osiągając minimum 50 godzin doradztwa w trakcie programu) pod nadzorem zgodnie z wymogami BACP. Studenci będą również musieli przeznaczyć czas na niezależne studia z przewodnikiem i przygotowanie do oceny.

Ten stopień doradztwa jest realizowany w Iron Mill College w Exeter lub Hereford & Ludlow College.

Kluczowe cechy

• Innowacyjny, fascynujący i aktualny program, który pozwoli studentom rozwinąć imponujące profesjonalne portfolio umiejętności, aby podjąć zatrudnienie i wzmocnić swoją karierę.
  • Uczestnicy mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie doradztwa w specjalistycznym obszarze, zaprojektować propozycję badań w wybranym obszarze i podjąć negocjowany projekt uczenia się oparty na pracy.
  • Zachęca do szerszego spojrzenia na doradztwo integracyjne w XXI wieku, w tym na ekscytujące zmiany w teraźniejszości i przyszłości zawodu.
  • Obejmuje empiryczne i teoretyczne uczenie się w wyjątkowym otoczeniu klasowym, z wyjątkowym indywidualnym wsparciem ze strony naszego wysoce doświadczonego zespołu dydaktycznego.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oceny, informacji zwrotnych, nauczania i czasu kontaktu, odwiedź naszą stronę kursu. Możesz to zrobić, przewijając do dołu tej strony i wybierając "Odwiedź naszą stronę kursu".

• All other courses
    • Foundation year
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Integrative Counselling (top-up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Worcester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów University of Worcester

O University of Worcester

Uniwersytet w Worcester (UW) jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym, znajdującym się w Worcester w Anglii. Pochodzący z 1946 roku jako Emergency Teacher Training College, dopiero w 2005 roku UW otrzymał oficjalny status uniwersytetu. Główny kampus uniwersytetu znany jest jako St John's i to tam odbywa się większość kursów, chociaż te związane z biznesem, informatyką, marketingiem i zarządzaniem są podejmowane przez drugi kampus uniwersytetu, który znany jest jako City Campus.

Lista 213 kursów licencjackich i magisterskich University of Worcester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Worcester

• International Student Life at University of Worcester
  • Take your place at the University of Worcester