University of Worcester
Biologia sądowa i stosowana (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)
University of Worcester - University of Worcester

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Forensic & Applied Biology (with Foundation Year) BSc (Hons) i innych kursach nauki sądowe i archeologiczne na University of Worcester dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na nauki sądowe i archeologiczne.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów nauki sądowe i archeologiczne

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów nauki sądowe i archeologiczne na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21000 £20000 £22500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £24000 £16000 - £22500 £17000 - £27500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii nauki sądowe i archeologiczne (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19551 - £25388 £17766 - £26526 £20398 - £30716

Przegląd

Oferujemy szereg programów, które łączą rok podstawowy z dyplomem z nauk biologicznych w ciągu czterech lat. Kursy te są idealne, jeśli

• studiował przedmioty niezwiązane z naukami ścisłymi, ale teraz chce kontynuować karierę naukową
  • powracasz do edukacji po pewnym czasie nieobecności
  • nie spełniasz obecnie wymagań dotyczących bezpośredniego przyjęcia na nasze kierunki studiów

W Worcester nasze kursy kładą silny nacisk na praktykę, przygotowując Cię do ekscytującej kariery w naukach biologicznych - od nauk medycznych i opieki zdrowotnej po kryminalistykę i biologię zwierząt.

Kluczowe cechy

• Przyjazne, wspierające środowisko uczenia się z polityką otwartych drzwi i wsparciem ze strony osobistego opiekuna akademickiego
  • Starannie zaprojektowane kursy, które pomogą Ci upewnić się, że masz odpowiedni zestaw umiejętności i wiedzy, aby się rozwijać
  • Duży nacisk na zajęcia praktyczne i laboratoryjne
  • Nowoczesne laboratoria, specjalistyczny sprzęt i inspirujące środowisko, w którym zdobędziesz praktyczne umiejętności i rozwiniesz swoje zainteresowania.
  • Doskonała kadra nauczycielska, która jest zaangażowana w pomaganie uczniom w osiąganiu ich celów

Dowiedz się więcej o kursie podczas Dni Otwartych.

Odwiedzenie nas to najlepszy sposób na poznanie życia studenckiego na University of Worcester. Dowiesz się więcej o kursie podczas naszych rozmów tematycznych i będziesz miał okazję porozmawiać z pracownikami, studentami i niedawnymi absolwentami o tym, jak naprawdę wygląda studiowanie w Worcester.

.

Chartered Society of Forensic Sciences zapewnia system akredytacji zarówno dla kursów licencjackich, jak i podyplomowych z zakresu nauk sądowych i tematów pokrewnych. Akredytacja jest przyznawana pod warunkiem, że treść kursu jest zgodna ze standardami składowymi Towarzystwa, które stanowią potwierdzenie jakości kursu.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Forensic & Applied Biology (with Foundation Year) BSc (Hons) w University of Worcester

20% Zawody związane ze sprzedażą
15% Zawody podstawowe
10% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody związane z obsługą klienta
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
5% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
5% Zawody administracyjne
5% Zawody sekretarskie i pokrewne

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oceny, informacji zwrotnych, nauczania i czasu kontaktu, odwiedź naszą stronę kursu. Możesz to zrobić, przewijając do dołu tej strony i wybierając "Odwiedź naszą stronę kursu".

UCAS Tariff of Accepted Students for nauki sądowe i archeologiczne

• All other courses
    • Foundation year
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Forensic & Applied Biology (with Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Foundation

Rankingi University of Worcester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 10 rankingi uniwersytetów University of Worcester

O University of Worcester

Uniwersytet w Worcester (UW) jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym, znajdującym się w Worcester w Anglii. Pochodzący z 1946 roku jako Emergency Teacher Training College, dopiero w 2005 roku UW otrzymał oficjalny status uniwersytetu. Główny kampus uniwersytetu znany jest jako St John's i to tam odbywa się większość kursów, chociaż te związane z biznesem, informatyką, marketingiem i zarządzaniem są podejmowane przez drugi kampus uniwersytetu, który znany jest jako City Campus.

Lista 213 kursów licencjackich i magisterskich University of Worcester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Worcester

• International Student Life at University of Worcester
  • Take your place at the University of Worcester