University of Westminster
Planowanie miejskie i regionalne PgCert
University of Westminster - University of Westminster

Urban and Regional Planning PgCert Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Studia magisterskie z planowania miejskiego i regionalnego zapewnią Ci umiejętności, wiedzę i zdolności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu planisty przestrzennego w różnych kontekstach prywatnych, publicznych i trzeciego sektora / społeczności. Opierając się na doświadczeniu University of Westminster w prowadzeniu studiów podyplomowych w zakresie planowania urbanistycznego od ponad 80 lat, analizuje planowanie w różnych kontekstach i skalach, ale koncentruje się w szczególności na planowaniu w miastach i regionach miejskich w Wielkiej Brytanii. Będziesz nauczany przez wykwalifikowaną i oddaną kadrę, która posiada ogromne doświadczenie w branży, badaniach i nauczaniu, a ponadto skorzystasz ze studiowania w prawdziwie interdyscyplinarnym środowisku akademickim z doskonałymi powiązaniami branżowymi w sercu jednego z najbardziej tętniących życiem miast na świecie.

Kurs jest profesjonalnie akredytowany przez Royal Town Planning Institute (RTPI) i obejmuje zarówno "przestrzenne", jak i "specjalistyczne" elementy wymagań RTPI dotyczących wstępnej edukacji w zakresie planowania. Został zaprojektowany z myślą o napiętych harmonogramach i jest oferowany do nauki w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w naszym nowoczesnym kampusie Marylebone w centrum Londynu. Głównym celem kursu jest stworzenie krytycznie myślących, wszechstronnych i wysoce zatrudnionych absolwentów, którzy mogą wyróżniać się w różnych środowiskach zawodowych i posiadać umiejętności i kompetencje niezbędne do sprostania różnorodnym wyzwaniom i możliwościom związanym ze współczesnym rozwojem przestrzennym i planowaniem.

Oprócz kwalifikacji MA, dostępne są również opcje Postgraduate Diploma lub Postgraduate Certificate, umożliwiające dostęp do kursu w momencie, który jest odpowiedni dla Twojej sytuacji, zdobycie punktów i opuszczenie kursu w momencie, który konkretnie spełnia Twoje potrzeby.

Uwaga: ten kurs jest przeznaczony dla tych studentów, którzy chcą praktykować planowanie przestrzenne w Wielkiej Brytanii.

• Foundation / Pathway Courses

Odwiedź naszą stronę internetową, aby przeczytać o opcjach finansowania: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/postgraduate-student-funding Jeśli jesteś kandydatem z zagranicy, odwiedź tę stronę, aby zobaczyć dostępne stypendia: https://www.westminster.ac.uk/study/fees-and-funding/funding/international-student-funding.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Urban and Regional Planning, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimum dyplom z wyróżnieniem niższej drugiej klasy (2:2). Kandydaci bez standardowych wymagań wstępnych będą brani pod uwagę, jeśli posiadają członkostwo w odpowiedniej organizacji zawodowej. Kandydaci mogą być zobowiązani do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Ten kurs jest przeznaczony dla tych studentów, którzy chcą praktykować planowanie miast i wsi w Wielkiej Brytanii. Jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, powinieneś mieć IELTS 6.5 z co najmniej 6.0 na piśmie. Kandydaci są zobowiązani do przedstawienia jednej referencji akademickiej.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January